دردومین جشنواره سراسری دانش آموزان مولف کشور رخ داد؛

دردومین جشنواره سراسری دانش آموزان مولف کشور رخ داد؛
پانیا فولادفر
  • سرپرست تیم اعزامی فارس به ششمین جشنواره سراسری جابر بن حیان، از دریافت نشان افتخار دانش آموز مولف، توسط پانیا فولادفر از دست معاون رئیس جمهورخبر داد.
دانش آموز شیرازی موفق به کسب دریافت نشان افتخار دانش آموز مولف شد

زهرا فتحی با بیان اینکه 10 دانش آموز فارسی متشکل از 6 دانش آموز دختر و 4 پسر به نمایشگاه مرحله کشوری این جشنواره راه یافته اند، گفت: همچنین از 5 دانش آموز مولف و 6 کتاب، یک نفر دانش آموز دختر( پانیا فولادفر ) به دومین جشنواره سراسری دانش آموزان مولف کشور راه یافته است.

سرپرست تیم اعزامی فارس تاکید کرد: پانیا فولادفر کودک مولف شیرازی که پیش از این نیز به عنوان خردسال ترین نویسنده انتخاب و مورد تقدیر قرار گرفت بود، به مرحله کشوری دومین جشنواره دانش آموز مولف با عنوان کتاب "موهای فراری" راه یافت و موفق به دریافت نشان افتخار دانش آموز مولف شد.

 فتحی اضافه کرد: شهدخت مولا وردی معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده با حضور در دومین نمایشگاه جشنواره سراسری دانش آموزان مولف نشان افتخار دانش آموز مولف را به پانیا فولادفر اهدا و از وی تقدیر کرد.

سرپرست تیم اعزامی فارس در ادامه با ذکر این نکته که نمایشگاه کشوری جابربن حیان از 23 تا 25 مرداد در تهران برگزار شد، افزود:  پروژه های علمی راه یافته از فارس در مرحله کشوری این جشنواره در بخش های طراحی و ساخت و طبقه بندی است.

وی پروژه های علمی دانش آموزان ابتدایی فارس را در بخش نرم افزارها، وسایل کمک آموزشی و توانبخشی و تالیف معرفی کرد که در نمایشگاه کشوری جشنواره جابربن حیان به نمایش در آمد.

فتحی گفت: این پروژه ها از بین ۱۴۶۱۴۳پروژه با شرکت ۸۰۱۱۴ دانش آموزدر مرحله مدرسه ای و ۶۱۶۵۱پروژه با شرکت ۲۶۷۰۵دانش آموز در مرحله منطقه ای و۴۷۰پروژه با شرکت ۸۶۶دانش آموز در مرحله  استانی انتخاب و به مرحله کشوری  راه پیدا کرده اند.

سرپرست تیم اعزامی فارس به ششمین جشنواره سراسری جابر بن حیان اسامی راه یافتگان به جشنواره پروژه های علمی دانش آموزان ابتدایی را به شرح زیر اعلام کرد:

نگین ابوالاحراری(پروژه عصای جادویی)، امیرمحمد شیبانی(آموزشگر خاموش-محور اعداد)، علی دیده جهان(پروژه راحت گستر-صندلی تاشو)، سوگند رنجبر(صندلی کارا)، محمدحسن لیاقت(نرم افزار بره ناقلا در در دنیای ریاضی)، آیدا یعقوبی(دستگاه تعویض لامپ خانگی)، آرین روان روی(نرم افزار آسان ریاضی)، کیمیا علیرضایی(آسانسور لباس)، زهرا میرشکاری(پروژه گل نور)، و آیدا شمشیری(پروژه تخته پاک کن جادویی)

و پانیا فولادفر ( دانش آموز مولف )

1080 کلیک ها  سه شنبه, 26 مرداد 1395 09:51
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
خرید بلیط هواپیما

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بالا