سه شنبه, 01 آبان 1397 01:56

مشاور عالی استاندار فارس:

مشاور عالی استاندار فارس:
آیتالله رزمجویی

نقد آزادانه خبرنگاران مکمل روند توسعه است

سید آیت اله رزمجو صبح امروزچهارشنبه 20 مرداد درمراسم تجلیل از خبرنگاران، با سخت وزیان آور بودن کار خبرنگاری گفت: اعتقاد دارم که خبرنگاری و پرستاری دو شغل سخت در جامعه است .

مشاور استاندار فارس که مدیریت روابط عمومی استانداری فارس نیز بر عهده دارد اضافه کرد: مهمترین انتظاری که از خبرنگاران داریم این است که با خبرهایشان مردم را امیدوار کنند .

وی بابیان اینکه، اگرمردم امیدوار نباشند کشور نمی تواند روی ریل توسعه حرکت کند، افزود: نقد آزادانه خبرنگاران مکمل روند توسعه است.

رزمجو نقد را با تخریب متفاوت دانست و گفت: در نشستی که با فرمانداران داشتیم به آنان گفتیم نقد را بپذیرند ولی حتما پاسخ تخریب را بدهند.

مشاور عالی استاندار فارس تاکید کرد: البته در پاسخ باید با استدلال و سند سخن بگوییم وشان انسان ها را حفظ کنیم.

مدیر روابط عمومی استانداری فارس سرعت عمل را یکی از شاخصه های کار خبرنگار برشمرد و ادامه داد: البته سرعت در ارسال خبر نباید موجب خدشه دار شدن صحت و سلامت خبر شود.

او از خبرنگاران خواست که در عین حالی که نقد می کنند، جایی هم که کار شده دولت را تقویت کنند، زیرا تقویت دولت تقویت نظام است .

رزمجو با تاکید بر اینکه باید تلاش شود تا امنیت شغلی خبرنگاران وعکاسان خبری تامین شود، افزود: از مدیران می خواهم که حرمت خبرنگاران را حفظ کنند.

مشاور عالی استاندار فارس در پایان بر ارتباط نزدیک خبرنگاران با مدیران تاکید کرد، و گفت: باید به خبرنگاران اعتماد کرد که البته این اعتماد باید دو سویه باشد .

645 کلیک ها  چهارشنبه, 20 مرداد 1395 18:01
این مورد را ارزیابی کنید
(5 رای‌ها)
خرید بلیط هواپیما

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بالا