سازمان جوانان مجمع نیروهای خط امام استان فارس با صدوربیانیه ای روزخبرنگار را تبریک گفت

سازمان جوانان مجمع نیروهای خط امام استان فارس با صدوربیانیه ای روزخبرنگار را تبریک گفت
سازمان جوانان مجمع نیروهای خط امام استان فارس
  • سازمان جوانان مجمع نیروهای خط امام استان فارس با صدوربیانیه ای ضمن گرامیداشت سالروزشهادت محمودصارمی،روزخبرنگار را به فعالان عرصه خبر و اصلاع رسانی نبریک گفت.

در این بیانیه آمده است:

ن و القلم ومایسطرون

نگاره های زرین تاریخ وزین و فاخر ایران زمین ٬ مرهون سخت کوشی خالصانه ٬ خاضعانه و عاشقانه مجاهدانی است که نهضت روشنگری ٬ آگاهسازی و بینش بخشی در جامعه را نهادینه ساخته و پیشتازی در این مسیر سهمگین را وجهه همت خویش نهادند.

هفدهم مرداد ماه ٬ فرصتی است تا بیش از هر زمان دیگر ٬ عظمت جایگاه رهنوردان رفیع میدان خبر و خبر رسانی ٬ این پرچمداران و حماسه سازان حقیقت خواه را درک نموده ٬ بذل جهدشان را در تنویر افکار آحاد ملت تکریم نمائیم.
مبرهن است که نشر حقانیت و حقیقت جویی در هر اجتماع از گذرگاه آزادی محقق خواهد شد و بی گمان در این مسیر ٬ اصحاب صدیق رسانه که گاه بی گاه با بی مهری ها و ناهمواری های حاصل از کج اندیشی برخی حقیقت ستیزان کذاب روبرو می گردند ٬ نقش بسزایی ایفا خواهند نمود.
پر واضح است که حرفه خبرنگاری با دشواری ها و مخاطرات بی شماری روبروست که ایمن سازی آن با حمایت و پشتیبانی عدالت محور ٬ فارغ از هر گونه یک سو نگری متولیان امر میسر خواهد بود.
تردیدی نیست کارکرد اثربخش رسانه آن زمان هویدخواهد شد که زمینه گردش آزاد اطلاعات در لایه های متنوع و متکثر جامعه فراهم گردد و قدر متقین اساسی ترین شاهراه دستیابی به این مهم با قلم با کفایت خبرنگاران متعهد دلسوز و با برچیدن محدودیت های تابخردانه و غیر منطقی امکان پذیر خواهد شد.

در این میان سازمان جوانان مجمع نیروهای خط امام (ره) استان فارس با ارج نهادن به تلاش های کم نظیر خبرنگاران خوش اندیش و روشن ضمیر و گرامیداشت یاد و خاطره شهید عرصه خبررسانی  ٬ محمود صارمی ٬ امید آن دارد که مسئولان نظام اسلامی ٬ با بسترسازی هوشمندانه ٬ بیش از پیش ٬ زمینه حضور کارآمد و اثرگذار خبرنگاران در حوزه های گونه گون جامعه را فراهم آورند.
انشاالله...

355 کلیک ها  یکشنبه, 17 مرداد 1395 01:12
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)
خرید بلیط هواپیما

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بالا