برق زندان فسا بیش از 24 ساعت قطع است

  • رئیس زندان شهرستان فسا از توابع استان فارس گفت: برق این زندان که از ساعت پنج بعدازظهر روز ششم مردادماه جاری بر اثر بارندگی های شدید قطع شده، پس از سپری شدن بیش از 24 ساعت هنوز وصل نشده و همچنان این ندامتگاه در خاموشی است.

رئیس زندان شهرستان فسا از توابع استان فارس گفت: برق این زندان که از ساعت پنج بعدازظهر روز ششم مردادماه جاری بر اثر بارندگی های شدید قطع شده، پس از سپری شدن بیش از 24 ساعت هنوز وصل نشده و همچنان این ندامتگاه در خاموشی است.

محسن انصاری، روز پنجشنبه در گفت و گویی افزود: با توجه به این که 800 زندانی در این ندامتگاه نگهداری می شوند ما دچار یک بحران جدی شده ایم و اگر هر چه زودتر این مشکل برطرف نشود برای کنترل زندانیان با مشکل مواجه خواهیم شد.

رئیس اداره برق شهرستان فسا، علت قطع برق زندان این شهرستان را شکسته شدن پایه برق و ترانس موجود در محدوده این زندان بیان کرد و گفت: برای وصل مجدد برق این مکان در تلاش هستیم.

منصور کاظمی، کمبود امکانات و نیروی انسانی را از عمده مشکلات فرآروی این اداره ذکر کرد و افزود: بر اثر بارندگی های شدید چهارشنبه شب (ششم مرداد) برق بیش از 50 منطقه شهری و 40 منطقه روستایی این شهرستان قطع شد که تاکنون برق بیش از 70 درصد از این مناطق وصل شده است.

شهرستان فسا در فاصله 130 کیلومتری جنوب شرقی شیراز واقع شده است.

723 کلیک ها  جمعه, 08 مرداد 1395 01:40
این مورد را ارزیابی کنید
(3 رای‌ها)
خرید بلیط هواپیما

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بالا