آیت الله ملک حسینی:

آیت الله ملک حسینی:
آیت الله سید شرف الدین ملک حسینی
  • نماینده ولی فقیه در استان کهکیلویه و بویر احمد گفت: در جامعه یک اتفاق مبارک داریم و آن امنیت است که اگر عدالت، آرامش و رفع تبعیض در جامعه نباشد هم از بیرون و هم از درون در معرض خطر است.
امنیت کشور هم از بیرون و هم از درون درخطراست

آیت الله سید شرف الدین ملک حسینی ظهر امروز چهارشنبه 6 مرداد در جمع خبرنگاران با انتقاد از بداخلاقی های سیاسی در جامعه، گفت: اگر این فتنه های سیاسی اعم از چپ و راست استمرار پیدا کند کشور در خطر می افتد و آسیب می بیند.

نماینده ملی فقیه در استان کهکیلویه و بویر احمد با اشاره به موضوعات مطرح شده در حین و بعد از انتخابات گذشته، تاکید کرد: بیشترین موضوعاتی که از سوی طرفین انتخابات مطرح می شد، دروغ، تحقیر و تهمت بود که طرح چنین مسایلی تنها موجب از بین رفتن انسجام و گسترش کینه و نفرت در جامعه می شود.

رئیس مدرسه علمیه خان شیراز در ادامه به عملکرد موافقان و مخالفان برجام در همان روزها به تصویب رسیدن اشاره کرد و گفت: هم کسانی مخالف بودند از مزمون برجام چیزی نمی دانستند و کور کورانه مخالفت می کردند و هم کسانی که موافق بودند .

وی از برجام به عنوان اتفاقی نام برد که زیر سایه رهبری به سر انجام رسید، و تاکید کرد: ایشان در هرجا که نکته ای لازم بود تذکر دادند و در واقع نه مخالف محض بودند و نه موافق محض.

ملک حسینی در خصوص بحث فیش های حقوقی، امنیت اجتماعی و هر موضوع دیگری که در جامعه مطرح می شود نیز همین اعتقاد را داشت و رفتار سیاسیون چه از نوع چپ و چه راست مورد نکوهش قرار داد.

او در ادامه بر تقابل اندیشه تاکید داشت و گفت: البته تضاد اندیشه و بحث و بگو مگو های سیاسی اشکالی ندارد زیرا موجب شفافیت در جامعه می شود، ولی تا جایی که از دایره اخلاق بیرون نرود.

رئیس مدرسه علمیه خان شیراز در پایان گفت: بنده احساس شرم می کنم که مسئولی به جای فکر کردن به مشکلات مردم و جامعه مدام در فکر تخریب و یا تحقیر حریف است.

نماینده ولی فقیه در استان کهکیلویه و بویر احمد در بخش دیگری از سخنان خود توجه به سه عنصر فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی را برای رسیدن به جایگاه سومین حرم اهل بیت لازم دانست و افزود: برای نیل به این هدف نیاز است تمامی میراث تاریخی و فرهنگی که از گذشتگان برای ما به جا مانده به عنوان میراث معنوی، تاریخی ببینیم .         

298 کلیک ها  چهارشنبه, 06 مرداد 1395 20:15
این مورد را ارزیابی کنید
(3 رای‌ها)
خرید بلیط هواپیما

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بالا