معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری فارس:

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری فارس:
هادی پژوهش
  • معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری فارس با تاكيد بر اين كه مخالفان دولت انصاف را رعايت نمي كنند، گفت: آن ها تا جايي پيش مي روند كه نه تنها به دولت، بلكه به كيان نظام هم ضربه مي زنند.
مخالفان دولت به کیان نظام هم ضربه می زنند

هادی پژوهش در جلسه گردهمايي فرمانداران استان گفت: شرايط پيش روي دولت تدبير و اميد بسيار سخت است؛ اين سختي متاثر از هجمه رقبا، مخالفين و منتقدين دولت مي باشد.
وي با اشاره به اين كه حدود 90 درصد از ايرادات و اشكالاتي كه وارد مي شود از سر اصلاح، نقد و دلسوزي نيست؛ بلكه عده اي كمين كرده اند ببينند چه اتفاقي رخ مي دهد تا آن را بزرگ كنند و به عنوان يك بحث جديد در سطح جامعه مطرح كنند، ادامه داد: آنان جرايد، فضاي مجازي و تريبون ها را به كار مي گيرند و به عنوان ضعف دولت، مي خواهند به جامعه القاء كنند.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری فارس با تاكيد بر اين كه مخالفان دولت انصاف را رعايت نمي كنند و تا جايي پيش مي روند كه نه تنها به دولت، بلكه به كيان نظام هم ضربه مي زنند؛ مثلا انتشار حقوق هاي نجومي هدايت شده بود و چيز جديدي نبود كه پنهان بوده باشد و يك عده اي آن را كشف كرده باشند و الآن بيايند از سر دلسوزي فرياد وااسلاما سر بدهند.
پژوهش با بيان اين كه موضوع فيش هاي حقوقي را آنقدر ادامه دادند كه اعتماد عمومي نسبت به نظام اسلامي را كم كردند و انگشت اتهام به سوي نظام نشانه رفت، تصريح كرد: در اين ماجرا اعتماد عمومي نسبت به مسئولين كاهش پيدا كرد؛ غافل از اين كه اين شيوه عملكرد كليت نظام را نشانه رفته و اعتماد عمومي را از بين برده است. 
وي تصريح كرد: اعتماد چيزي نيست كه بگوييم مدرسه اي خراب شده و ديوارش از بين رفته و آجر جديد مي آوريم و اصلاح مي كنيم؛ ديگر نمي توان براي مردمي كه دچار يك حيرت و سردرگمي در مسائل سياسي و اجتماعي و فرهنگي هستند، توضيح داد كه در جريان حقوق هاي نجومي ضعف دولت فقط اين بوده كه مصوبات دولت گذشته را اصلاح نكرده است و خودش بدعت گذار اين پرداخت ها و مصوبات نبوده و اثر منفي بر پيكره جامعه باقي گذاشته است.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری فارس ادامه داد: از طرف ديگر هم دچار تفريط مي شويم و برخي فيش هاي حقوقي با حداقل دريافت اعلام مي كنند كه اين را هم مردم  قبول نمي كنند؛ زيرا حقوق هاي نجومي افراط و حقوق 300 هزار توماني هم تفريط است.
پژوهش با اشاره به اين كه انتخابات شوراها در پيش است و كار بسيار سخت و پيچيده اي فراروي همه قرار دارد، افزود: هركدام از روستاها مركز حوزه انتخابيه است و جريانات سياسي خيز برداشته اند كه بتوانند كرسي هاي شوراها را به دست گيرند به ويژه در كلانشهرها رفت و آمدهاي سياسي صورت مي گيرد كه ما استقبال مي كنيم و در عين حال با مروري به گذشته بايد آسيب ها را مشخص كرده و اگر در حوزه انتخابيه مشكلي بوده است از هم اكنون به دنبال رفع آن باشيم. 
وي تاكيد كرد: فرمانداران موظفند تا با رصد كردن فعاليت هاي مختلف در حوزه اقتصادي و فرهنگي با گروه هايي كه درصدد نارضايتي مردم هستند، برخورد كنند.
دبير شوراي تأمين استان فارس با اشاره به جدي بودن بحث گروه هاي سلفي و تكفيري، افزود: داعش در عراق و سوريه متحمل صدمات سختي شده و به دنبال اين است كه حوزه فعاليت خود را در تمام نقاط جهان تسري دهد و بر اين اعتقاد هستند كه بخشي از نيروهاي خود را از عراق و سوريه به ساير نقاط اعزام كند. 
وي گفت: داعش به زعم خود درصدد گرفتن انتقام اين شكست ها از ايران اسلامي است و بحمدالله با اشراف اطلاعاتي نيروهاي امنيتي و سپاه در منطقه و مرزها تاكنون موفق نشده اند كه اين نشان دهنده اشرافيت كامل بر عملكرد داعش و كنترل مرزهاي كشور است.
معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي افزود: مهاجرت روستائيان به شهرها يك موضوع اجتماعي است كه مي تواند به مشكل امنيتي تبديل شود و علت آن نبود معيشت در روستاها است كه موجب حاشيه نشيني در شهرها و ايجاد ناامني مي شود.

556 کلیک ها  سه شنبه, 05 مرداد 1395 20:12
این مورد را ارزیابی کنید
(4 رای‌ها)
خرید بلیط هواپیما

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بالا