مدير عامل شركت گاز استان فارس خبر داد؛

مدير عامل شركت گاز استان فارس خبر داد؛
هوشنگ محمدی
راه اندازی خط تولید کنتور و رگولاتور گاز در فارس

هوشنگ محمدي ظهر سه‌شنبه 5 مرداد در جمع خبرنگاران، با اشاره به تولید کنتور و رگولاتور به پیشنهاد شرکت گاز در صنایع الکترونیک شیراز، گفت: طی سه سالی که مدیریت این شرکت را به عهده دارد حتی یک واحد صنعتی برای همکاری به دفتر ش مراجعه نکرده است .

وی ادامه داد: پیش از این برای خرید کنتور یا حتی تعمیر آن نیاز به مراجعه به استان های دیگر و تهران بودیم، افزود: ظرفیت بالای تکنولوژی صنایع الکترونیک را می شناختیم و می دانستیم آنها می توانند این اقلام را تولید کنند.

 محمدی در ادامه از پروژه‌هايي كه در هفته دولت به بهره‌برداري خواهد رسيد يا عمليات اجرايي آن آغاز مي‌شود، یاد کرد و گفت:  213 پروژه درهفته دولت به بهره برداری می رسد.

وي اضافه كرد: در اين راستا 35 پروژه گازرساني صنعتي، عمليات گازرساني به 91 روستا و يك خط تغذيه و گازرساني به مسكن مهر به بهره‌برداري مي‌رسد.

محمدي گفت: در هفته دولت عمليات اجرايي گازرساني به 75 روستا و 10 مصرف كننده صنعتي نيز آغاز خواهد شد.

وي همچنين از وصول بخش اعظمي از مطالبات شركت گاز استان فارس از مشتركين خبر داد و گفت: اين مهم با همكاري رسانه‌ها امكان‌پذير شده است.

محمدي با تاكيد براينكه او يك مدير اجرايي و فني در حوزه انرژي است و به هيچ‌عنوان سياسي نيست، تصريح كرد: طي سه‌سالي كه مديريت گاز استان فارس را عهده‌دار هستم، شاهد رفتاري كاملا حرفه‌اي و صادقانه از رسانه‌هاي فارس بوده‌ام.

مدير عامل شركت گاز استان فارس با اشاره به دريافت لوح قدرداني از معاون وزير نفت به واسطه اجراي قانون مبارزه با فساد اداري در اين شركت براي اولين‌بار در كشور، گفت: با همراهي رسانه‌ها موفق به كاهش ميزان وقوع حادثه به ازاي هر 100 هزار نفر مشترك طي سه سال اخير شده‌ايم.

محمدي گفت: طي سال‌هاي 90 تا 95 وقوع حادثه در مجموعه مشتركان شركت گاز استان فارس، به ازاي هر 100 هزار نفر مشترك از 5.1 به صفر رسيده است.

260 کلیک ها  سه شنبه, 05 مرداد 1395 19:17
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
خرید بلیط هواپیما

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بالا