59 واحد برگزیده در روز ملی صنعت و معدن تجلیل می شوند

59 واحد برگزیده در روز ملی صنعت و معدن تجلیل می شوند
علی همتی
  • رییس سازمان صنعت،معدن و تجارت فارس گفت: 59 واحد برگزیده صنعتی و معدنی استان در روز گرامیداشت صنعت و معدن یکشنبه سوم مردادماه 95 معرفی و با اهدا تندیس و لوح تقدیر از آن ها تجلیل بعمل خواهد آمد.

علی همتی  افزود: این واحد ها از بین 75 واحد صنعتی و معدنی استان که فرم های ارزیابی را تکمیل و ارسال کرده بودند انتخاب و به عنوان فعالان نمونه این حوزه ها جهت تجلیل در همایش گرامیداشت روز صنعت،معدن معرفی می شوند.

وی اضافه کرد: از مجموع برگزیدگان 40 واحد صنعتی و 13 واحد به عنوان نمونه معدنی معرفی می شوند.

همتی گفت: در بخش صنعت 17 واحد نمونه صنایع کوچک 2 واحد نمونه خدمات فنی و مهندسی 10 واحد از رشته صنایع غذایی 7 واحد مربوط صنایع فلزی 3 واحد مربوط به صنایع برق و الکترونیک 10 واحد مربوط به صنایع شیمیایی 9 واحد در رشته صنایع کانی غیر فلزی 1 واحد از صنایع سلولزی و نساجی همچنین 2 طرح نمونه لوح تقدیر وتندیس دریافت می کنند.

وی به واحدهای برتر در حوزه معدن اشاره کرد و گفت: در بخش معدن نیز 8 بهره بردار معدن 3 مکتشف معدن و یک نفر به عنوان پیشکسوت معدن و یک نفر بعنوان پیمانکار نمونه معدن معرفی می شوند.

رییس سازمان صنعت،معدن و تجارت فارس تصریح کرد: همچنین در همایش گرامیداشت روز ملی صنعت ومعدن یک نفر پیشکسوت نمونه صنعتی و دو نفر بانوی کارآفرین نمونه استان مورد تقدیر قرار می گیرند.

همتی یادآور شد: در انتخاب صنعتگران و معدنکاران نمونه استان شاخص هایی از قبیل کل فروش، سود عملیاتی قبل از کسر مالیات، میزان سرمایه در گردش، سرمایه ثابت، هزینه انرژی مصرفی، هزینه تحقیق و نوآوری، مدت زمان گارانتی محصول، برندسازی، محصول کیفی، هزینه تبلیغات، میزان کل صادرات و زنجیره های فروش مدنظر قرار گرفته است.  

281 کلیک ها  شنبه, 02 مرداد 1395 18:07
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
خرید بلیط هواپیما

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بالا