سخنگوی کمیسیون اصل نودمجلس شورای اسلامی:

سخنگوی کمیسیون اصل نودمجلس شورای اسلامی:
بهرام پارسایی
  • سخنگوی کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی با استناد به نتایج بررسی‌های انجام شده توسط این کمیسیون در خصوص دریافت کنندگان حقوق‌های نامتعارف، گفت: تنها 3 درصد از مدیران حقوق‌های کلان دریافت می‌کردند.
عذر خواهی مدیران دولت درخصوص حقوق های نا متعارف نشان دهنده شفافیت و مردمی بودن دولت است

بهرام پارسایی به عنوان یکی از سخنرانان مجمع عمومی انجمن اسلامی معلمان استان فارس، که صبح پنجشنبه 31 تیر برگزار شد، افزود: عده‌ای خواسته یا ناخواسته موضوع حقوق‌های نامتعارف را بسیار بزرگتر از آنچه بوده است جلوه داده‌اند.

نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی با اشاره به عذرخواهی وزیر اقتصاد و رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی از مردم در موضوع حقوق‌های نامتعارف، این موضوع را نشان دهنده شفافیت و مردمی بودن دولت دانست و تاکید کرد: شاید اگر دولت قبل، خط قرمز خود را مدیران دولتی ترسیم نمی‌کرد کار به اینجا نمی‌کشید.

وی اضافه کرد: نباید فراموش کنیم اگر تمام حقوق‌های کلان را ظرف 5 سال تجمیع کنیم، عدد کل حتی به اندازه یکی از اختلاس‌های گذشته نیست.

این نماینده مجلس شورای اسلامی با اشاره به همراهی مجلس دهم با دولت، عملکرد دولت در سیاست خارجه خصوصا برجام را موفقیت آمیز ارزیابی و اضافه کرد که اگر برجام به نتیجه نمی‌رسید اکنون وضعیت کشور به این شکل نبود.

پارسایی با بیان اینکه پیام تغییر را مردم در انتخابات مجلس اعلام کردند،‌ گفت: هم ما و هم مسئولان کشور، پیام مردم را مبنی تغییر متوجه شده‌ایم اما متأسفانه برخی به آن توجهی ندارند.

259 کلیک ها  پنج شنبه, 31 تیر 1395 19:37
این مورد را ارزیابی کنید
(2 رای‌ها)
خرید بلیط هواپیما

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بالا