رئيس پليس فارس خبر داد؛

رئيس پليس فارس خبر داد؛
سردار گودرزي
  • فرمانده انتظامي استان فارس گفت: اجراي طرح ارتقاء امنيت اجتماعي كشف 10 كيلوگرم هروئين و يك كيلوگرم شيشه و دستگيري 8 اراذل و اوباش را در پي داشت.
دستگيري 8 اوباش و اراذل و كشف 11 كيلو گرم مواد مخدر در شيراز

سردار "احمد علي گودرزي" در جمع خبرنگاران گفت: صبح امروز در اجراي دستور مقام قضائي و بنا به درخواست هاي مكرر شهروندان، عمليات منسجم و هماهنگ مأموران نيروي انتظامي در راستاي اجراي طرح ارتقاء امنيت اجتماعي و پاكسازي مناطق آلوده در تعدادي از محله هاي كلان شهر شيراز اجرا شد.

وي ادامه داد: مأموران در اين راستا موفق شدند 10 كيلوگرم هروئين و يك كيلوگرم شيشه كه قاچاقچيان قصد داشتند با استفاده از يك دستگاه موتورسيكلت به شيراز انتقال دهند، كشف و دو نفر از قاچاقچيان را دستگير و يك قبضه سلاح جنگي از آنها كشف كنند.

فرمانده انتظامي استان فارس گفت: مأموران در راستاي برخورد با اراذل و اوباش، 8 نفر از اين افراد را در مخفيگاهشان دستگير و در اين خصوص 20 قبضه سلاح سرد كشف كردند.

گودرزي با اشاره به شناسايي و دستگيري اتباع بيگانه غير مجاز افزود: در اين خصوص بيش از 200 نفر دستگير و جهت سير مراحل قانوني به مقر انتظامي انتقال داده شدند.

وي دستگيري سه سارق درون خودرو، كشف مقاديري كالاي قاچاق، توقيف 10 دستگاه موتورسيكلت و كشف مقادير زيادي اموال مسروقه مختلف را از ديگر نتايج اجراي طرح ارتقاء امنيت اجتماعي در شيراز عنوان كرد.

رئيس پليس فارس با بيان اينكه در بين دستگير شدگان اين طرح، 30 نفر از كساني كه حكم جلب داشته اند و دو نفر سارق مسلح متواري نيز وجود داشته اند، تأكيد كرد: اين موضوع نشان دهنده اين است كه طرح ارتقاء امنيت اجتماعي كه از سوي نيروي انتظامي اجرايي مي شود، هدفمند و جامع است.

وي ضمن تقدير و تشكر ويژه از دستگاه قضائي استان و مردم شيراز در راستاي همكاري با مأموران نيروي انتظامي در اجراي اين طرح، بيان كرد: نيروي انتظامي وظيفه ذاتي و قانوني خود كه همان برقراري نظم و امنيت براي شهروندان است، با جديت انجام مي دهد.

گودرزي با بيان اينكه اجراي اينگونه طرح هاي انتظامي با جديت در سطح استان و كلان شهر شيراز ادامه خواهد داشت، افزود: نيروي انتظامي به حكم قانون و به خواست مردم با كساني كه بخواهند به هر نحوي با اقدامات خود مخل نظم و امنيت در جامعه باشند، به شدت برخورد خواهد كرد.

سرويس استان هاي راستين آنلاين

905 کلیک ها  دوشنبه, 28 تیر 1395 12:04
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)
خرید بلیط هواپیما

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بالا