استاندار فارس درشورای هماهنگی دهه کرامت کشور:

استاندار فارس درشورای هماهنگی دهه کرامت کشور:
سید محمد علی افشانی
امروز جامعه به شکیبایی، وفای به عهد و پرهیز از دروغ نیاز دارد

سید محمد علی افشانی ظهر امروز یکشنبه 20 تیر ماه در جلسه شورای هماهنگی دهه کرامت کشور با اشاره به سیره پیامبر و ائمه هدی، گفت: در شرایط امروز باید ببینیم چکار کنیم تا جوانان مسیرشان را مسیر ائمه قرار دهند.

وی با بیان اینکه، اولین مطلب مورد نیاز در این ده روز تاکید بر ویژگی های کریمانه عزیزانی است که این دهه متعلق به آن هاست، افزود: اگر ابعاد شخصیتی این عزیزان را برای جوانان تشریح شود بهره لازم را از آن می برند.

افشانی دلیل محبوبیت امامزادگان را در بین مردم مبارزه همه جانبه با حاکمان زورگو بیان کرد و گفت: باید برنامه های علمی و عملی برای شناخت این خاندان تدوین شود زیرا یک برنامه عمیق و اثر گزار بهتراز صد برنامه سطحی است.

وی در ادامه بر ارزیابی برنامه های ارائه شده نیز تاکید کرد، وافزود: باید ÷س از اجرای هر برنامه میزان تاثیرات آنرا بر نسل جوان بررسی کرد .

استاندار فارس در بخش دیگری از سخنان خود به طرح 57 هکتاری توسعه حرمین احمدی و محمدی اشاره کرد و گفت: در گفتگویی که با وزیر راه و شهر سازی داشته این موضوع را مطرح کرده و موافقت شفاهی برای اصلاح و آغاز بکار این طرح گرفته است.

افشانی در پایان تاکید کردف طرح 57 هکتاری باید با مطالعه و طراحی مناسب اجرا شود تا این منطقه تبدیل به پناه گاهی برای بی پناهان شود که با امید به زیارت این بزرگواران می آیند .

سرویس  استان های راستین آنلاین

376 کلیک ها  یکشنبه, 20 تیر 1395 15:44
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)
خرید بلیط هواپیما

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بالا