توسط امدادگران تیم جستجو و نجات کوهستان جمعیت هلال احمر شیراز صورت گرفت ؛

توسط امدادگران تیم جستجو و نجات کوهستان جمعیت هلال احمر شیراز صورت گرفت ؛
کشف جسد جوان 23 ساله در ارتفاعات باباکوهی
  • تیم جستجو و نجات کوهستان جمعیت هلال احمر شیراز ، در ارتفاعات جنگلی باباکوهی با جسد جوانی روبرو شدند که شواهد نشان میداد چند روزی است که از مرگ وی می گذرد.
کشف جسد جوان 23 ساله در ارتفاعات باباکوهی

رئیس شعبه شیراز در این خصوص گفت : همزمان با تعطیلی روز دوشنبه 7 تیر ماه بمناسبت شهادت حضرت علی (ع) و استقرار تیم جستجو و نجات کوهستان هلال احمر این شعبه در پایگاه باباکوهی ، طی مراجعه حضوری یک کوهنورد در ساعت 19 بعدازظهر و اعلام استشهام بوی تعفن شدیدی در منطقه منبع آب باباکوهی ، بلافاصله 2 نفر از نجاتگران به محل اعزام شدند.

محمد جواد رشیدی ادامه داد : نجاتگران با حضور در منطقه و گشت زنی پس از دقایقی با جسد بی جان جوانی در حدود 23 ساله برخورد کردند که شواهد نشان می داد چند روزی از فوت این جوان می گذرد.

رشیدی تصریح کرد : طی هماهنگی تیم جستجو و نجات کوهستان جمعیت هلال احمر شیراز با مرکز کنترل عملیات جمعیت استان و اعلام این موضوع و اطلاع رسانی سازمان به مرکز 110 ، عوامل نیروی انتظامی پس از تماس با نجاتگران و دریافت موقعیت جسد ، خود را به محل حادثه رساندند.

رئیس جمعیت هلال احمر شیراز اظهار کرد : بعد  از حضور عوامل نیروی انتظامی و دستگاه های زیربط در محل حادثه و بررسی های لازم در ساعت 23 پس از انتقال جسد به پایین نجاتگران با بازگشت به پایگاه باباکوهی به کار خود پایان دادند.

رشیدی در پایان ضمن ابراز خورسندی از عملکرد تیم جستجو و نجات کوهستان هلال احمر شیراز از تلاش نجاتگران این عملیات آقایان محمد رضا نگهداری ، ماشالا گل سرخی ، مهدی پیرزاده و مهدی بهمنی تقدیر و تشکر کرد.

گفتنی است علت فوت این جوان هنوز مشخص نیست و در دست برسی قرار گرفت .

سرویس استان های راستین آنلاین

1552 کلیک ها  سه شنبه, 08 تیر 1395 16:41
این مورد را ارزیابی کنید
(2 رای‌ها)
خرید بلیط هواپیما

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بالا