انتساب دفترچه خاطرات را به امین انصاری تکذیب شد

انتساب دفترچه خاطرات را به امین انصاری تکذیب شد
تشیع جنازه مرحوم امین انصاری
  • پدر یکی از قربانیان سانحه رانندگی محور کرمان – نی ریز انتساب دفترچه خاطرات را به امین انصاری تکذیب کرد.

سرویس استان های راستین آنلاین :صمد انصاری گفت: درپی حادثه دردناک سقوط اتوبوس حامل سربازان عزیز کشورمان در نی ریزودرگذشت تعدادی ازسربازان عزیز پیامی درفضای مجازی بنام زنده یاد امین انصاری مبنی بر نارضایتی ازپادگان05کرمان منتشر شده که من اصالت این مطالب را به شدت تکذیب می کنم.

پدر این سرباز جان باخته افزود: این نوشته و  متن در دفتر خاطرات پسر مرحومم وجودندارد از همین رو از از بستگان ،دوستان و اصحاب رسانه  تقاضا دارم ضمن اطلاع رسانی درخصوص کذب بودن این نوشته چنانچه درفضای مجازی اطلاعیه ای مبنی بر اعتراض ویاتجمع و گردهمایی منتشر شود شرکت نکنند.

صمد انصاری بات بیان اینکه  ازمردم عزیزتقاضا دارم با دامن زدن به این شایعات درد و رنج خانواده وفامیل را دوچندان نکننداز امیر پوردستان فرمانده ارتش جمهوری اسلامی ایران که شخصا باحضور در تشییع جنازه فرزندش شرکت کرد. وی این اقدام را موجب تسلی  خاطر بازماندگان این فاجعه دانست و گفت: ازمقامات ذی صلاح درخواست پیگیری و مجازات عامل یا عاملین این شایعه را دارم.

گفتنی است پس از وقوع حادثه سقوط اتوبوس حامل سربازان پادگان آموزشی 05 کرمان که به کشته و زخمی شدن تعدادی از این سربازان منجر شد،متنی درشبکه های مجازی حاوی مطالبی درخصوص شرایط سخت و برخورد خشن پرسنل این پادگان با سربازان وظیفه منتشرشد که.که در این متن درشبکه مجازی به امین انصاری منتسب شده بود.

1132 کلیک ها  یکشنبه, 06 تیر 1395 11:44
این مورد را ارزیابی کنید
(2 رای‌ها)
خرید بلیط هواپیما

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بالا