فرمانده نیروی انتظامی فارس:

فرمانده نیروی انتظامی فارس:
سرداراحمدعلی گودرزی
  • فرمانده انتظامی فارس گفت: از پایان درگیری نیروی انتظامی با یکی از اشرار سابقه دار فارس منطقه ششده و قره بلاغ فسا خبر داد.
در درگیری منطقه ششده و قره بلاغ فسا ۵ شروربه هلاکت رسیدند

سرویس استان های راستین آنلاین:سردار احمدعلی گودرزی عصر امروزچهارشنبه در جمع خبرنگاران با اشاره به درگیری هایی که ازصبح امروز در منطقه ششده و قره بلاغ شهرستان فسا آغاز شده بودگفت:حدود ساعت ۵ صبح امروز با دستور مقامات قضایی، ماموران نیروی انتظامی برای دستگیری یکی از اشرار با سابقه در منطقه ششده و قره بلاغ شهرستان فسا وارد عمل شدند که این حضور با مقاومت اشرار و درگیری مسلحانه همراه شد.

وی درتشریح این عملیات گفت: درابتدا دو نفر از اشراردر دگیری با ناجا  به هلاکت رسیدند و یکی از ماموران نیروی انتظامی نیز زخمی شد اما پس از مدتی  این عملیات جنبه گسترده تری پیدا کرد.

رئیس پلیس استان فارس  با بیان اینکه  اطلاع پلیس از حضور یک زن باردار در مخفیگاه این شرور ، دستور بر توقف تیراندازی و عملیات را درپی داشت افزود: پس از توقف عملیات با استفاده  از روش های مختلف  از اشراردرخواست کردیم که اجازه دهند این زن باردار که همسر شرور سابقه دار بود از محل خارج شود اما متاسفانه این درخواست پلیس  با مخالفت های مختلفی همراه می شد.

گودرزی افزود: این درحالی بود که  ریش سفیدان  و مسئولان محلی  بارها از این شرور درخواست کردند که خود را تسلیم کند اما وی و هم دستانش مخالفت کردند.

سردار گودرزی افزود: برای اینکه به این زن باردار آسیبی و صدمه ای وارد نشود ۱۱ ساعت عملیات را متوقف کردیم تا بتوانیم این زن و فرزند همراه او را سالم از محل خارج کنیم که حدود ساعت ۴ بعدازظهر موفق به این کار شدیم.

وی تاکید کرد: طی این عملیات نفر اصلی گروه و ۴ همدست او به هلاکت رسیدند.

فرمانده انتظامی فارس  جرم این شرور را آدم ربایی، قتل، تجاوز و ... عنوان کرد.

2285 کلیک ها  چهارشنبه, 26 خرداد 1395 08:54
این مورد را ارزیابی کنید
(5 رای‌ها)
خرید بلیط هواپیما

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بالا