عضو شوراي مركزي كارگزاران استان فارس :

عضو شوراي مركزي كارگزاران استان فارس :
کامران تراب جهرمی
  • عضو شوراي مركزي كارگزاران استان فارس گفت:بازخور رفتار مردم در جامعه حکایت از حمایت مردم از طیف حامي دولت و اصلاح طلب دارد.
بازخور رفتار مردم در جامعه حکایت از حمایت مردم از طیف حامي دولت و اصلاح طلب دارد

سرویس استان های راستین آنلاین:کامران تراب جهرمی  پیش از ظهر امروز چهارشنبه  درجمع خبرنگاران گفت: با توجه به واکنش های مردم در جامعه و همچنین نتیجه برخی نظر سنجی های انجام شده  می‌توان نتیجه گرفت که محبوبیت و عملکرد دولت رو به افزایش است.

عضو مجمع مشورتی توسعه استان فارس با بیان اینکه مردم اندک اندک اثرات رفع تحریم ها درزندگی خود احساس می کنند افزود:به همین علت است که بیشترین رضایت مردم از دولت ، در این حوزه است.

تراب جهرمی بااشاره به استقبال گسترده مردم جهرم از مراسم 24 خرداد درجهرم گفت:متاسفانه  پس از گذشت 3 سال از انتخابات خرداد 92 هنوز هم برخی  نمی خواهند خواست قاطبه مردم را قبول کنند.

رئیس مجمع مشورتی توسعه شهرستان جهرم بابیان اینکه برای برگزاری مراسم 24 خردادتمام مراحل قانونی طی شده بود اما نماینده مردم جهرم در مجلس شورای اسلامی نسبت به برگزاری این مراسم واکنش منفی نشان داد،افزود:جای تعجب و تاسف دارد که نماينده مجلس بجاي قانون گذاري نسبت به برگزاری مراسم حامیان دولت واکنش نشان می دهد و سعی دارد با رفتار های خود جلسات سخنراني هاي اصلاح طلبان  و حامیان دولت را تحت الشُعَاع قراردهد.

وی نسبت به رفتار های متناقض برخی شخصیت ها درشهرستان جهرم انتقادکرد و گفت:متاسفانه این دوستان در جهرم نسبت به کوچکترین فعالیت اصلاح طلبان و حامیان دولت از خود واکنش منفی نشان می دهند ولی در تهران با ارائه گزارش های غلط و نزدیک شدن به برخی اصلاح طلبان و حامیان دولت،خود رافردی همراه با خواست مردم جلوه می دهند.
تراب جهرمی ضمن تقدیر از استاندار فارس و معاون سیاسی امنیتی وی که با رعایت اصل بی طرفی و بدون نگاه های سیاسی فضارا برای فعالیت تمامی گروه های سیاسی در استان فراهم کرده اند افزود:نباید از رفتار های مغرضانه برخی مسئولان در یک سال مانده به انتخابات رایست جمهووری غافل بود.

وی به ایجاداختلال دربرخی برنامه های اصلاح طلب و حامیان دولت در شهرستان جهرم در گذشته اشاره کرد و گفت:نباید اجازه داد این گونه رفتارها به الگویی برای مخالفان خواست مردم در شهرستان تبدیل شود.

520 کلیک ها  سه شنبه, 25 خرداد 1395 23:34
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)
خرید بلیط هواپیما

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بالا