رای منفی شورای شهر به پیشنهادکمیسیون فرهنگی؛

رای منفی شورای شهر به پیشنهادکمیسیون فرهنگی؛
شورای شهر شیراز
  • شورای شهر شیراز به پیشنهادکمیسیون فرهنگی این شورا مبنی بر نام گذاری یک باغ به نام رسانه مخالفت کرد.
خط قرمزشورای شهر شیراز روی نام رسانه

به گزارش راستین آنلاین از شیراز،رئیس کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای اسلامی شهر شیرازدرواکنش به رای منفی اعضای شورای شهر به پیشنهاد این کمیسیون با بیان اینکه  از یکسال قبل تاکنون  موضوع شناسایی و نام گذاری باغی به عنوان باغ رسانه پیگیری شده است، این اقدام شورای شهر را بی توجهی به نظرات اعضای کمیسیون فرهنگی و رسانه ها دانست.

محمدرضا هاجری  افزود: قرار بوداین باغ  تحت عنوان دهکده آرامش، در دستور کار شورا قرار گیرد اما اجرایی نشد.

وی ادامه داد: در جلسه ای با اعضای شورای عالی بسیج رسانه، بحث نام گذاری این باغ به نام رسانه در راستای توجه به اهالی رسانه، مورد توجه و تایید قرار گرفته بود.

رئیس کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای اسلامی شهر شیراز در این جلسه یادآور شد که از یکسال قبل موضوع شناسایی و نام گذاری باغی به عنوان باغ رسانه پیگیری شده است، این اقدام شورای شهر را بی توجهی به نظرات اعضای کمیسیون فرهنگی و رسانه ها دانست.

محمدرضا هاجری تاکید کرد که این باغ قرار بود تحت عنوان دهکده آرامش، در دستور کار شورا قرار گیرد اما اجرایی نشد، گفت: در جلسه ای با اعضای شورای عالی بسیج رسانه، بحث نام گذاری این باغ به نام رسانه در راستای توجه به اهالی رسانه، مورد توجه و تایید قرار گرفته بود.

یکی دیگر از اعضای شورای اسلامی شهرشیراز نیز درواکنش به این تصمیم شورای شهر شیراز گفت: اهالی رسانه مظلوم ترین قشر در جامعه محسوب می شوند که علی رغم تاثیرات وسیع در عصر حاضر، جایگاه آنان کمتر مورد عنایت قرار دارد.

پاک فطرت تاکید کرد نام گذاری مکانی به عنوان باغ رسانه، به معنای اختصاصی شدن این باغ برای رسانه ها و فعالان این عرصه نیست، خواستار تغییر در نگاه شورا شد.

602 کلیک ها  دوشنبه, 17 خرداد 1395 09:07
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)
خرید بلیط هواپیما

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بالا