رئیس شورای هئیات مذهبی استان فارس خبرداد؛

رئیس شورای هئیات مذهبی استان فارس خبرداد؛
مظفرمختاری
  • رئیس شورای هئیات مذهبی استان فارس ازبرگزاری مراسم دعای ندبه درسالگردرحلت امام خمینی (ره)درحرم شاهچراغ (ع) خبرداد.
برگزاری مراسم دعای ندبه درسالگردرحلت امام در حرم شاهچراغ(ع)/امام خميني(ره)یکی از کم نظيرترين و ممتازترين شخصيت هاي تاريخ بشريت است

به گزارش راستین آنلاین از شیراز، مظفرمختاری که عصرامروزسه شنبه درجمع خبرنگاران سخن می گف،افزود:دراین مراسم که با حضورمسئولان مختلف استان،تولیت آستان احمدی و محمدی،هئیات مذهبی شهر شیرازوعموم مردم قدرشناس برکزارمی گردد،کاظم محمدی مداحی خواهدکرد.

وی با اشاره به برنامه های گسترده هئیات مذهبی استان فارس که به مناسبت بیست و هفتمین سالگردرحلت بنیانگذارکبیر انقلاب اسلامی درسرتاسر استان برگزار می گردد،کفت:یکی ازوظایف نهادها و هئیات مذهبی پاسداری ازسجایای اخلاقی وشخصیت و سیرت منحصر به فرد امام خوبیها و انتقال آنها به نسل های آینده است.

مختاری حضرت امام خميني(ره) رایکی از کم نظيرترين و ممتازترين شخصيت هاي تاريخ بشريت دانست و گفت:امام خمینی (ره)با انديشه‏هاي بلند الهي و تلاش‏هاي صادقانة خويش مسير تاريخ را دگرگون كردو سر منشاء تحولات عظيمي‌در ايران وجهان شد.

رئیس شورای هئیات مذهبی استان فارس،امام را نمونه انسان كامل و شخصيتي جامع دانست كه يكي از اصيل ترين انقلابهاي تاريخ را به پيروزي رساندوسپس گفت: امام خمینی نظامي بي بديل را پايه ريزي و رهبري کردکه در آن  با تکيه بر عنصر آگاهي، استقامت وشجاعت تزلزلي آشكار در اركان و مباني مکاتب الحادي و تمدن هاي مادي غرب و شرق بوجود آورد و كنگره‏هاي كفر و شرك و نفاق را با انحطاط و تباهي رو ساخت.

مختاری گفت از همین روست که انتقال ویژگی های شخصیتی معمارکبیر انقلاب به نسل های آینده و باهدف زنده نگاه داشتن یاد و خاطره ایشان با اهمیت است.

وی با بیان اینکه امام خميني( ره) فيلسوفي الهي، عارفي رباني، فقيهي اصولي و مرجع تقليد مردم و در عين حال رهبر انقلاب اسلامي و بنيانگذار جمهوري اسلامي در ايران بودافزود: امام به خاطر استعداد، شايستگي ها و موهبت هاي بي کران الهي به فراگيري بسياري از معارف و علوم اسلام ي پرداخت و در آن ها تخصص ويژه و مهارت کامل پيدا کرد.

مختاری با تاکید درپایان از عموم مردم دعوت کردتا در مراسم دعای ندبه صبح 14 خردادکه ساعت 6 صبح در حرم مطهر شاهچراغ(ع) برگزار می شود شرکت کنند.

579 کلیک ها  سه شنبه, 11 خرداد 1395 13:35
این مورد را ارزیابی کنید
(3 رای‌ها)
خرید بلیط هواپیما

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بالا