درپی توهین میهمان برنامه خوشا شیرازبه قوم لر؛

 • رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ممسنی گفت: مدیر کل صدا و سیمای فارس در تماسی تلفنی با امام جمعه شهرستان ممسنی از قوم لر و بخصوص مردم دو شهرستان ممسنی و رستم به خاطر آنچه "تمسخر قوم لر" در برنامه خوشا شیراز عنوان شده است عذرخواهی کرده است .
مدیرکل صداو سیمای فارس از قوم لر عذرخواهی کرد

به گزارش راستین آنلاین، بیان خاطرات میهمان برنامه خوشا شیرازدرروز جمعه 7 خردادماه 1395 که مضامین توهین آمیزی علیه  اقوام ایرانی به همراه داشت ،بازتاب گسترده ای در شبکه های اجتماعی  کشورخصوصاشهرستان های ممسنی و رستم داشت و این موضوع با واکنش مردمی و مسئولین ممسنی و رستم مواجه شد.
پس از این اتفاق مدیر کل صدا و سیمای فارس در تماسی تلفنی با حجت الاسلام یعقوبی امام جمعه شهرستان ممسنی از قوم لر و بخصوص مردم دو شهرستان ممسنی و رستم عذرخواهی کرد.
سیدابراهیم حسینی ادامه داد درعین حال و با وجود عذرخوهی مدیرکل صداو سیمای فارس،مردم مطمئن باشند که مسئولان ممسنی و رستم موضوع را از مجاری قانونی پیگیری خواهند کرد.

گفتنی است، چنگیز جلیلوند که به عنوان مهمان دربرنامه خوشا شیراز شرکت کرده بودواز خاطرات سفرش در کودکی به شیراز صحبت می کرد ابتدا بختیاری ها را به راه بندی و غارت متهم کرد که با واکنش مجری برنامه مواجه شد اما جلیلوند برای تصحیح حرف خود گفت: که من منظورم بویراحمدی ها و ممسنی ها هست نه بختیاری ها ...

2043 کلیک ها  جمعه, 07 خرداد 1395 07:38
این مورد را ارزیابی کنید
(15 رای‌ها)
خرید بلیط هواپیما

4 نظرها

 • سیاوش پنج شنبه, 20 خرداد 1395 08:01 ارسال شده توسط سیاوش

  واقعا جای تاسف دارد بجای اینکه فرهنگ سازی شود دارن حرف توی دهان مردم میزارند واقعا خجالت آور هست عذر خواهی که فایده ای ندارد باید مجری اخراج شود وبنده هم از ایل قشقایی این اقدام گستاخانه را محکوم مینمایم و از هموطنان لر حمایت میکنیم .

  گزارش
 • سیما یکشنبه, 09 خرداد 1395 00:59 ارسال شده توسط سیما

  عذرخواهیت به درد خودت میخوره از نماینده های شیراز که همتبار ما هستن یعنی جناب پارسایی و رضایی خواستیم تا تو و اون مجری احمق خوشا شیرازت رو ادب کنن کور خوندین به قوم لر توهین کنید و با سکوت ما مواجه بشید کور خوندین

  گزارش
 • ناشناس شنبه, 08 خرداد 1395 21:01 ارسال شده توسط ناشناس

  واقعا برای برنامه خوشا شیراز و صدا و سیمای فارس متاسفم و این بار اول برنامه خوشا شیراز نیست که افرد کم عقل را به برنامه اش دعوت میکنه. باید فکر به حال این برنامه کرد.

  گزارش
 • هادی شنبه, 08 خرداد 1395 12:34 ارسال شده توسط هادی

  اینجاست که میفهمیم هر موی سفیدی نشنونه پختگی نیست. بلکه یک عده به واسطه سفید شدن مو ، نادان میشن. واقعا براش از صمیم قلب متاسفم

  گزارش

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بالا