رئیس بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی دکتر میر:

رئیس بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی دکتر میر:
طرح سنجش سلامت بیمارستان دکترمیر
  • با برپایی غرفه ی مشاوره و سنجش رایگان سلامت توسط بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی دکتر میراین بیمارستان خدمات رایگان مشاوره و سنجش سلامت را به مردم شیراز آغازکرد.
به صورت رایگان خدمات مشاوره و سنجش سلامت را به مردم فهیم شیراز ارائه می دهیم

به گزارش راستین آنلاین ازشیراز، رئیس این بیمارستان ظهر امروزجمعه  درحاشیه برپایی این غرفه درجمع خبرنگاران گفت، به دنبال تشکیل کارگروه مشارکت با جامعه، تیمی داوطلبانه تحت عنوان مشاورین جامعه نگر سلامت میر (مجسم) اعلام آمادگی کرد تا در راستای ارتقاء سطح سلامت جامعه ، در سطح شهر به صورت رایگان خدمات مشاوره و سنجش سلامت را به مردم فهیم شیرازی ارائه دهند.

دکتر سیدمحمدتقی نجیبی افزود:بااشاره به اینکه این حرکت به صورت مستمر ادامه پیدا خواهدکرد افزود: این برنامه با نظارت گروه مشاورین جامعه نگر سلامت میر وبا برگزاری برنامه های شاد آموزشی و تست های اولیه سلامت دربلوراشهید چمران شیرازو به صورت مداوم درخدمت مردم شیرازخواهد بود.

رئیس هیئت مدیره بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی میر نیز درخصوص برپایی این غرفه و حرکت جدید این بیمارستان به خبرنگران گفت:علاوه بر رسالت پذیرفته شده در کنار تخصص مان که ارائه خدمات کیفی درمانی به مددجویان می باشد، بنا به تشخیص، ضرورت ایجاد یک حرکت فرهنگی و اجتماعی احساس شده و به دنبال آن کارگروه مشاورین جامعه نگر سلامت را ایجاد و با طرح و برنامه های فرهنگی اجتماعی در راستای ارتقاء فرهگ سلامتی اقدام به فعالیت کرده ایم .

دکتر مهردادعلیزاده افزود: امیدوارم به تداوم فرصت، ارائه نتایج و بازخورد این تلاش ها را به نفع آحاد محترم جامعه خویش و علاقه مندان برسانیم

مدیر پرستاری و مامایی این بیمارستان  و دکتری جامعه شناس فرهنگی در این باره این اقدام بیمارستان میر شیراز به خبرنگران گفت:حرکت های فرهنگی در حوزه سلامت به طورمستمر و مداوم درحال شکل گیری است.

دکتر طوبی پیرو افزود: حضور داوطلبانه ی یک بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی در کنار خدمت رسانیارائه خدمات سلامت به مددجویان سرعت فرهنگ سازی را دوچندان می کند.

وی افزود:فرق این حرکت فرهنگی با سایر خدمات بیمارستانی این است که مددجویان قبل از ورود به بیمارستان در سطح جامعه، شناسایی می شوند.

پیرواز این اقدام به عنوان این بعنوان یکی از  حرکت های  پیشگیرانه از مشکلات و اتفاقات ناگوارسلامتی  یادکردوافزود:. تعاملات با جامعه در زمینه ارتقای سلامت از جمله اهداف  کاربردی کارگروه مشاورین جامعه نگر سلامت است.

وی تاکیدکرد با این حرکت داوطلبانه ، به نحوی غربالگری سلامت با ارتقای سطح  آگاهی شهروندان هدفمند تر و آگاهانه تر خواهد بود.

953 کلیک ها  جمعه, 31 ارديبهشت 1395 05:01
این مورد را ارزیابی کنید
(4 رای‌ها)
خرید بلیط هواپیما

1 نظر

  • پارسا جمعه, 31 ارديبهشت 1395 19:07 ارسال شده توسط پارسا

    سلام
    تست قند و فشار خون هم انجام میشه

    گزارش

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بالا