وعده های سرخرمن احمدی نژاد برای رئیس جمهور شدن دوباره

وعده های سرخرمن احمدی نژاد برای رئیس جمهور شدن دوباره
محموداحمدی نژاد

نامه نیوز نوشت:در شرایطی که یک‌سال تا انتخابات ریاست‌جمهوری سال 96 باقی است، احزاب و گروه‌های سیاسی فعالیت‌های زود هنگام انتخاباتی خود را آغاز کرده‌اند و از هم اکنون به فکر تصاحب صندلی ریاست پاستور هستند.  

اصولگرایان، اصلاح‌طلبان-اعتدالیون و حامیان احمدی‌نژاد هر کدام در گوشه‌ای به دنبال فعالیت انتخاباتی و درصدد جذب آرا مردم هستند. اصلاح‌طلبان خوشحال از کسب اکثریت مجلس با انرژی و قدرت بیشتر به دنبال فتح کرسی ریاست جمهوری هستند و در طرف مقابل اصولگرایان به دنبال جبران شکست های اخیر در انتخابات هستند و آنچنان که محسن کوهکن گفته است اصولگرایان استارت فعالیت‌های انتخاباتی خود را البته بدون حمایت از احمدی‌نژاد زده‌اند. 

اما در این میان به نظر می رسد طیف حامیان احمدی نژاد نیز فعالیت انتخاباتی خود را آغاز کرده اند و "بازگشت به قدرت" استراتژی جدید احمدی‌نژاد به شمار می رود. در همین رابطه علی اکبر جوانفکر مشاور محمود احمدی نژاد گفته است « شما ‌تردید نکنید که اگر آقای احمدی‌نژاد در سال 96 کاندیدا شود، پیروزی قاطعی به‌‌دست خواهد آورد.»  

رئیس‌دولت سابق در این شرایط سفرهای استانی خود را با جدیت بیشتری دنبال می کند و اخیرا در سفر به آمل اعلام کرده بود که" سال 96 همه همدیگر را خواهیم دید". همین جمله کافی بود تا احمدی‌نژاد به صورت غیر مستقیم از برنامه جدی خود برای انتخابات 96 خبر بدهد.  

هرچند برخی از نزدیکان وی از بی علاقگی محموداحمدی‌نژاد به ریاست جمهوری سخن می‌گویند و عبدالرضا داوری می گوید رئیس جمهور شدن برای احمدی نژاد فضیلتی ندارد، اما کمتر کسی این موضوع را تایید می کند که احمدی‌نژاد علاقه‌ای به بازگشت به قدرت نداشته باشد.

اگرچه نزدیکان احمدی نژاد از عدم حضور وی در انتخابات و برنامه نداشتن برای سال 96 خبر می دهند اما سفرهای استانی احمدی نژاد به خوزستان، همدان، آمل و کرمان و همچنین حضور در مراسم های ختم و بزرگداشت نشان می دهد احمدی نژاد برنامه جدی برای انتخابات دارد و برای همین موضوع نیز کلیدواژه های خاصی را طراحی کرده است.

احمدی‌نژاد برای بازگشت مجدد به قدرت کلیدواژه های خاصی را طراحی کرده است که جدیدترین آن نیز مبنی بر دادن یک حق استخدام به هرخانواده ایرانی است. علاوه بر این یکی دیگر از کلیدواژه های احمدی نژاد برای حضور در انتخابات موضوع یارانه نقدی است که در ابتدا اعلام شد وی از پرداخت یارانه نقدی 250 هزار تومانی خبر داده است که این موضوع تکذیب شد اما علی رغم تکذیب، به نظر می رسد این موضوع تاثیر خود را در افکار عمومی گذاشته است.

در جدول زیر 4 کلیدواژه محمود احمدی نژاد برای حضور در انتخابات ریاست جمهوری آمده است:

IMG ۲۰۱۶۰۵۱۱ ۱۹۳۸۴۰

2151 کلیک ها  چهارشنبه, 22 ارديبهشت 1395 10:47
این مورد را ارزیابی کنید
(6 رای‌ها)
خرید بلیط هواپیما

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بالا