مروی کوتاه بر کارنامه علی عسگری؛

مروی کوتاه بر کارنامه علی عسگری؛
علی عسکری
  • سرانجام بعد از ۱۸ ماه کش و قوس های فراوان محمد سرافراز از ریاست صداوسیما رفت و علی عسگری جانشین وی شد.
آیا دوست «عزت» صداو سیما را سرافراز می کند؟

به گزارش راستین آنلاین،جانشین محمدسرافرازعلی عسگری  نام دارد.

او ازجمله افرادی‌ست که از پیش از انقلاب اسلامی با نهضت حضرت امام خمینی(ره)؛ بنیانگذار انقلاب اسلامی؛ همراه بود. در پرونده سیاسی عسکری آمده است که وی  به‌صورت مستمر فعالیت‌های فرهنگی علیه رژیم پهلوی داشته و حتی چند بار برای این مسئله بازداشت شده است.

رئیس جدید رادیو و تلوزیون دارای کار‌شناسی مهندسی الکترونیک، کار‌شناسی ارشد مدیریت و دکتری سیستم و بهره‌وری است. وی در زمان دفاع مقدس در بخش‌های مدیریتی همچون صنایع هوا و فضا فعالیت می‌کرد و بعد از دفاع مقدس در بخش‌های فرهنگی محتلف مانند مشاوره دبیرخانه شورای عالی انقلاب فرهنگی، معاونت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، مدیرعاملی سازمان مراکز ایرانگردی و جهانگردی، مدیرعاملی بنیاد فرهنگی پژوهشی غرب‌شناسی، معاونت آموزشی سازمان صداوسیما، ریاست دانشکده صداوسیما و معاونت توسعه و فناوری رسانه صداوسیما فعالیت کرده است.

 عسگری از دوستان نزدیک عزت‌الله ضرغامی، رئیس سابق سازمان صداوسیما است و عهده‌دار معاون فنی رسانه ملی  در دوران مدیریت ضرغامی بود. وی مدیریت کارهای مهمی همچون تبدیل سیستم پخش تلویزیون از آنالوگ به دیجیتال را برعهده داشت. عسگری همچنین از طرف اتحادیه رادیو و تلویزیونی آسیا و اقیانوسیه به عنوان مهندس بر‌تر انتخاب شده و جایزه مدیر جهادی را دریافت کرده است.حال باید دیدعسکری می تواند رسانه ای را که در یک سال و نیم پیش تا کنون با حاشیه های فراوانی همراه بوده را سرافراز کند یا خیر!

694 کلیک ها  چهارشنبه, 22 ارديبهشت 1395 08:45
این مورد را ارزیابی کنید
(2 رای‌ها)
خرید بلیط هواپیما

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بالا