بی‌توجه به هشدار باهنر صورت گرفت؛

بی‌توجه به هشدار باهنر صورت گرفت؛
نمايندگان مجلس
  • در جریان قرائت آخرین نطق میان‌دستور سیدشریف حسینی در صحن علنی مجلس، برخی از نمایندگان بی‌توجه به توضیحات رئیس‌جلسه، حواشی نامتعارفی رقم زدند.
"بزن بزن" نمایندگان مجلس در واکنش به شعرخوانی نماینده اصولگرا

در حالی که سید شریف حسینی قصد داشت، نطق میان‌دستور امروز خود را با قطعه شعری از قیصر امین‌پور آغاز کند، واکنش عجیب و نامتعارف تعدادی از نمایندگان حاضر در صحن، منجر به واکنش محمدرضا باهنر شد.

بر این اساس، هنگامی که نماینده مردم اهواز در ابتدای نطق میان‌دستور امروزش گفت که «حرف‌ها دارم اما... بزنم یا نزنم؟» برخی از نمایندگان یکصدا فریاد زدند «بزن بزن» که این مسئله منجر به واکنش باهنر شد.

محمدرضا باهنر بلافاصله پس از متوقف‌کردن نطق سیدشریف حسینی، گفت: دوستان دقت کنند. بعضی اوقات نمایندگان می‌خواهند مطالبشان را با شعر بیان کنند. لطفاً شما سکوت کنید و ابراز احساسات نکنید.

با این حال، هنگامی که این نماینده اهواز پس از درخواست از همکارانش برای این‌که جلوی احساساتشان را بگیرند، قرائت نطقش را از سر گرفت و گفت که «حرف‌ها دارم... اما بزنم یا نزنم / با تو‌ام، با تو خدایا بزنم یا نزنم؟! / گفته‌بودم که به دریا نزنم دل، اما / کو دلی تا که به دریا بزنم یا نزنم؟!» بار دیگر نمایندگان پس از پایان هر بیت، بی‌تفاوت نسبت به هشدار رئیس جلسه امروز مجلس، فریاد زدند: «بزن بزن»

سیدشریف حسینی، نماینده اصولگرای مردم اهواز در مجلس نهم که موفق به اخذ رای در مرحله نخست انتخابات نشده‌ بود، در مرحله دوم نیز با نامزدهای «لیست امید» در این حوزه انتخابیه، وارد رقابت شد و در ‌‌نهایت از حضور در مجلس دهم بازماند و بر این اساس، نطق میان‌دستور امروزش، در حکم آخرین نطق او در دوران نمایندگی‌اش بود.

591 کلیک ها  دوشنبه, 20 ارديبهشت 1395 06:08
این مورد را ارزیابی کنید
(2 رای‌ها)
خرید بلیط هواپیما

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بالا