• رئیس ائتلاف ندای ملت:

ضعف در دومولفه مشارکت و رقابت، انتخابات را ضعیف و کم رنگ می کند

ضعف در دومولفه مشارکت و رقابت، انتخابات را ضعیف و کم رنگ می کند
   

راستین آنلاین:نشست خبری ائتلاف انتخاباتی «ندای ملت» با حضور چهار کاندیدای این ائتلاف که بر آمده از بعضی احزاب اصلاح طلب استان از جمله حزب «اراده ملت» و «ندای ایرانیان» با حضور اصحاب رسانه برگزار شد.


رئیس این ائتلاف با انتقاد از اندک بودن زمان برای تشکیل ائتلاف ها و بسته شدن لیست های مورد حمایت اصلاح طلبان، گفت: از مولفه های مهم در ارزیابی انتخابات دو امر مشارکت و رقابت است که ضعف در هر یک از این دو مولفه سبب برگزاری انتخابات ضعیف و کم رنگ خواهد شد؛ بنابراین اگر دست اندرکاران برگزاری انتخابات در کشور فرصت حضور برای همه جریان های سیاسی از جمله اصلاح طلبان را فراهم کنندقطعامنافع و مصالح بیشتری نصیب کشور می شود.
سیداحمدموسوی ابراز امیدواری کرد در روزهای باقی مانده تا انتخابات دوم اسفند ماه شاهد اعلام حمایت و همراهی سایر گروه ها و احزاب اصلاح طلب با این لیست باشیم.
وی افزود: دو حزب ندای ایرانیان و اراده ملت با رویکرد پاس داشتن قانون اساسی وارد رقابت انتخاباتی شده اند و برای اعتلای نظام جمهوری اسلامی و کشور به رغم مشکلات موجود لیست و ائتلاف انتخاباتی را معرفی کرده اند.
رئیس ائتلاف ندای ملت در پاسخ به این سوال که آیا در صورت پیروزی لیست ائتلاف مذکور پاسخگوی عملکرد کاندیداها خواهید بود، اظهار کرد: مسیری که امروز  طی می کنیم دوران گذار است و در این دوران  امور نسبی است و معتقدیم درک عمومی شرایط را متوجه می شود که در دوره پیشین از میان بیش از ۲۰ حزب ۴ کاندیدا معرفی شدند پاسخگویی درباره عملکرد آنها دشوار بود اما امیدواریم اکنون این شرایط بیش از ۴ سال قبل محیا باشد.
موسوی درباره شعار ائتلاف ندای ملت برای حضور در رقابت انتخاباتی نیز گفت: «جوانان، عدالت، آزادی، مردم» شعاری است که به عنوان رویکرد این ائتلاف در روزهای باقی مانده از رقابت انتخاباتی مورد استفاده قرار می گیرد.

گفتنی است ائتلاف ندای ملت سه حوزه انتخاباتی در استان فارس اقدام به معرفی کاندیداهای مورد حمایت خود کرده است.

این حوزه های و کاندیداها عبارتند از:

حوزه انتخابیه شیراز و زرقان:

آقایان
دکتر سید محمد احمدی
 غلامعباس عالیشوندی
 خانم ها

 فروغ سروی
 ساجده کرمی

حوزه انتخابیه لامرد و مهر:

 دکتر محسن علوی

حوزه انتخابی کازرون و کوه چنار:

مهندس مرتضی صمیمی
انتهای پیام /  101
450 کلیک ها  آخرین ویرایش در دوشنبه, 28 بهمن 1398 23:37
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بالا