• با صدور بیانیه ای؛

جمعی از جوانان فارس، با عنوان کنشگران سیاسی اطلاح طلب منفرد اعلام موجودیت کردند

راستین آنلاین:تعدادی از فعالین سیاسی اصلاح طلب استان فارس باحضور در جلسه ای در تاریخ ۱۴ شهریور ۱۳۹۸ در شیراز، بیانیه آغاز فعالیت کنشگری جمعی خود برای تاثیرگذاری و ارتقای شاخص های نامزدهای انتخابات مجلس یازدهم و تشویق مردم به حضور حداکثری در این انتخابات را صادرکردند. 

در این بیانیه که نسخه ای از آن نیز در اختیار پایگاه خبری تحلیلی راستین آنلاین قرار گرفته آمده است:
اینجا جمع شده ایم تا به دوستان مدعی بزرگی اصلاحات در فارس و احزاب اصلاح طلب چند ده نفره و شورای هماهنگی اصلاح طلبان فارس یادآوری کنیم، بدون جوانان، ستاد انتخاباتی ای وجود ندارد و ما پوسترچسبانها از ظن ایشان، بدون پول و لجستیکی که همیشه به عنوان تنها آورده شان بدان می نازند، امکان راه اندازی ستاد انتخاباتی و لیست مجزا را نیز داریم، پس به همین دلیل واضح و روشن و برای حفظ وحدت جریان اصلاح طلبی و کسب نتیجه مطلوب و امکان اقناع مردم برای حضورشان در پای صندوق های رای و حفظ اصول و اولویت های جریان اصلاح طلبی اصیل، واقعی و غیر انتفاعی، نامزدهای اینانتخابات باید حایز شاخص ها و معیارهای ارایه شده توسط جوانان بعنوان موتور محرکه اصلی انتخابات و کنشگری سیاسی جریان اصلاح طلبی باشند.
اهم این شاخص ها و معیارها در بیانیه شماره ۲ "جمعی از کنشگران سیاسی اصلاح طلب منفرد استان فارس" در تاریخ ۱۱ مهرماه ۱۳۹۸ منتشر خواهد شد.
جهت یادآوری و البته پشتگرمی، در سال ۱۳۷۸ هم چند جوان دانشجوی دفتر تحکیم شیراز که به اراده و توان خودشان ایمان داشتند در مقابل مدعیان بزرگی اصلاحات ایستادند و درنهایتهم ۲ گزینه از ۴ گزینه لیست مجلس ششم را این دانشجویان تعیین کردند،که یکی از آن دونفر یعنی دکتر رضا یوسفیان هنوز هم یکی از شریف ترین وسالم ترین نمایندگان ادوار مجلس در فارس و حتا ایران می باشد.
و البته آن جوانها، آن روز نه موبایل هوشمند داشتند، نه کامپیوتر و لپ تاب، نه رسانه، نه فضای مجازی، نه دفتر، نه پول و نه حتا خانه و کاشانه و شغلی در شیراز و تنها به توان سیاسی خود و صداقت و سلامت جمعشان ایمان داشتند.
ما نیز اکنون می خواهیم آن تجربه پویا و زنده دانشجویان دفتر تحکیم وحدت در فارس در انتخابات مجلس ششم در سال ۱۳۷۸ را دوباره با دورهم جمع شدن، هم اندیشی و همدلی تکرار نماییم.
دوستان و عزیزانی که این بیانیه را می پسندند و تمایل به شرکت در جلسات حضوری این حرکت کنشگرانه اصلاحی دارند، از طریق آدرس های ارتباطی مجازی با ما در تماس باشند.
انتهای پیام /  101
آخرین ویرایش در جمعه, 15 شهریور 1398 08:14
این مورد را ارزیابی کنید
(7 رای‌ها)

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بالا