• با صدور بیانیه ای؛

جمعی از جوانان فارس، با عنوان کنشگران سیاسی اطلاح طلب منفرد اعلام موجودیت کردند

راستین آنلاین:تعدادی از فعالین سیاسی اصلاح طلب استان فارس باحضور در جلسه ای در تاریخ ۱۴ شهریور ۱۳۹۸ در شیراز، بیانیه آغاز فعالیت کنشگری جمعی خود برای تاثیرگذاری و ارتقای شاخص های نامزدهای انتخابات مجلس یازدهم و تشویق مردم به حضور حداکثری در این انتخابات را صادرکردند. 

در این بیانیه که نسخه ای از آن نیز در اختیار پایگاه خبری تحلیلی راستین آنلاین قرار گرفته آمده است:
اینجا جمع شده ایم تا به دوستان مدعی بزرگی اصلاحات در فارس و احزاب اصلاح طلب چند ده نفره و شورای هماهنگی اصلاح طلبان فارس یادآوری کنیم، بدون جوانان، ستاد انتخاباتی ای وجود ندارد و ما پوسترچسبانها از ظن ایشان، بدون پول و لجستیکی که همیشه به عنوان تنها آورده شان بدان می نازند، امکان راه اندازی ستاد انتخاباتی و لیست مجزا را نیز داریم، پس به همین دلیل واضح و روشن و برای حفظ وحدت جریان اصلاح طلبی و کسب نتیجه مطلوب و امکان اقناع مردم برای حضورشان در پای صندوق های رای و حفظ اصول و اولویت های جریان اصلاح طلبی اصیل، واقعی و غیر انتفاعی، نامزدهای اینانتخابات باید حایز شاخص ها و معیارهای ارایه شده توسط جوانان بعنوان موتور محرکه اصلی انتخابات و کنشگری سیاسی جریان اصلاح طلبی باشند.
اهم این شاخص ها و معیارها در بیانیه شماره ۲ "جمعی از کنشگران سیاسی اصلاح طلب منفرد استان فارس" در تاریخ ۱۱ مهرماه ۱۳۹۸ منتشر خواهد شد.
جهت یادآوری و البته پشتگرمی، در سال ۱۳۷۸ هم چند جوان دانشجوی دفتر تحکیم شیراز که به اراده و توان خودشان ایمان داشتند در مقابل مدعیان بزرگی اصلاحات ایستادند و درنهایتهم ۲ گزینه از ۴ گزینه لیست مجلس ششم را این دانشجویان تعیین کردند،که یکی از آن دونفر یعنی دکتر رضا یوسفیان هنوز هم یکی از شریف ترین وسالم ترین نمایندگان ادوار مجلس در فارس و حتا ایران می باشد.
و البته آن جوانها، آن روز نه موبایل هوشمند داشتند، نه کامپیوتر و لپ تاب، نه رسانه، نه فضای مجازی، نه دفتر، نه پول و نه حتا خانه و کاشانه و شغلی در شیراز و تنها به توان سیاسی خود و صداقت و سلامت جمعشان ایمان داشتند.
ما نیز اکنون می خواهیم آن تجربه پویا و زنده دانشجویان دفتر تحکیم وحدت در فارس در انتخابات مجلس ششم در سال ۱۳۷۸ را دوباره با دورهم جمع شدن، هم اندیشی و همدلی تکرار نماییم.
دوستان و عزیزانی که این بیانیه را می پسندند و تمایل به شرکت در جلسات حضوری این حرکت کنشگرانه اصلاحی دارند، از طریق آدرس های ارتباطی مجازی با ما در تماس باشند.
2300 کلیک ها  پنج شنبه, 14 شهریور 1398 09:33
این مورد را ارزیابی کنید
(7 رای‌ها)
خرید بلیط هواپیما

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بالا