• نماینده مردم فیروز آباد، قیروکارزین و فراشبند در مجلس:

هجمه های گسترده به دولت از روی بی انصافی است/نان برخی افراد در گرو تخریب دولت است

کوروش کرم پور
کوروش کرم پور  
هجمه های گسترده به دولت از روی بی انصافی است/نان برخی افراد در گرو تخریب دولت است کوروش کرم پور

راستین آنلاین :نماینده مردم شهرستان‌های فیروزآباد، قیر و کارزین و فراشبند در مجلس شورای اسلامی گفت: هجمه های گسترده به دولت روحانی از روی بی انصافی است. 

کوروش کرم پور که در نشست مشترک فرمانداران حوزه انتخابیه اش با مدیر کل ورزش وجوانان  و روسای ادارات ورزش و جوانان شهرستان های فیروزآباد، قیر و کارزین و فراشبند سخن می‌گفت افزود: با همه انتقاداتی که به برخی تصمیم گیری های این دولت وارد می دانم، امابه خود میبالم که از سال ۹۲ به بعد حامی این دولت بوده ام. 
وی از عدم همراهی برخی دستگاه‌ها با دولت علیرغم ادعای همکاری، ایجادمحدودیت های فراوان برای رئیس‌جمهور و وزرا به روش‌های مختلف و... به عنوان موانع تحقق برنامه و وعده‌های روحانی یاد کرد و افزود: بعضی ها سیل را بهانه قرار دادند تا دولت را تخریب و برخی عملکردها را بزرگنمایی کنند. 
نماینده مردم فیروزآباد، قیروکارزین و فراشبند در مجلس شورای اسلامی ضمن دفاع از عملکرد دولت در جریان سیل فروردین ماه در استان‌های مختلف کشور گفت: انصافاً دولت در زمان وقوع سیل و پس از آن با بسیج تمام امکانات و ظرفیت ها سنگ تمام گذاشت.
وی  با اشاره به حضور رئیس جمهور، معاون اول وزرا و دیگر معاونین رئیس جمهور در استان‌های سیل‌زده گفت: ظاهراًنان  برخی افراد در گرو تخریب دولت است. 
وی با بیان اینکه شرافت انسانی و وجدان حکم می‌کند تا قضاوت ها عادلانه باشند افزود: هر کجا از دولت دفاع کردم منافع نظام را در نظر گرفته‌ام. 
عضو هیئت رئیسه کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی افزود: امروز عده‌ای دست به دست هم دادند تا بگویند دولت ناکارآمد است و برای اثبات ادعای خود نیز به هر وسیله ای متوسل می شوند. 
وی در بخش دیگری از صحبت‌هایش با دفاع از عملکرد دولت در حوزه انتخابیه اش افزود:هر پروژه‌ای در فیروزآباد، فراشبند و قیروکارزین مسئله‌دار شده ریشه در تصمیمات غلط دولت نهم و دهم دارد، اما افسوس من  از آن است که زمانی که می‌خواهیم مسائل را برای مردم شفاف بیان کنیم به انداختن گناه بر گردن دولت قبل متهم می‌شویم. 
کرم‌پور به ساخت جاده فراشبند روی گنبد نمکی و احداث غیرکارشناسی پتروشیمی فیروزآباد را گواه این بخش از صحبت‌هایش عنوان کرد و گفت: امروز افتخار می کنم در تعامل با مدیران دولتی که در بسیاری از مواقع مظلوم واقع شده است توانسته ایم با اعتبار ۱۶۷ میلیارد تومان بسیاری از روستاها و  شهرهای حوزه انتخابیه ام را گازرسانی کنیم. 
وی حوزه ورزش را یکی دیگر از حوزه های فعال و قابل دفاع در دولت یازدهم و دوازدهم دانست و گفت: ورزش فارس نشان داد که با کار کردن حتی در شرایط تحریم هم می توان خدمت کرد. وی با بیان اینکه هنوز هم مانند زمان جنگ، درگیری با گروهک پژاک و مسائل مرتبط با جزایر سه گانه خود را یک پاسدار می‌داند افزود: از کار کردن با مدیرانی که عمر خود را وقف خدمت کرده اند به خود می بالم و اعتقاد دارم با شعار دادن نمی توان پاسدار بود به ولایی!
انتهای پیام /  101
2097 کلیک ها  آخرین ویرایش در یکشنبه, 01 ارديبهشت 1398 16:41
این مورد را ارزیابی کنید
(2 رای‌ها)

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بالا