• با صدور بیانیه ای صورت گرفت؛

دعوت مجمع مشورتی توسعه استان فارس ازعموم مردم برای شرکت در دراهپیمایی 22 بهمن

راستین آنلاین:مجمع مشورتی توسعه استان فارس با صدور بیانیه ای از عموم مردم فارس برای شرکت در راهپیمایی ۲۲ بهمن دعوت به عمل آورد.

در بیانیه این مجمع آمده است: ۲۲ بهمن یادآور حماسه آفرینی ها، رشادت‌ها و جانفشانی های مردان و زنانی است که با عشق به انقلاب و معمار کبیر آن دل در گرو سربلندی وطنشان بسته بودند تا با رهایی از جور و ستم حاکمان زمانه ایرانی بسازند شایسته ایران سربلند! این روز سالروز تولد مفاهیم پرمعنایی نظیر استقلال و آزادی در سرزمینی است که انقلاب خود را با نثار خون هزاران شهید و صبر پایداری اسطوره وار مردم رنج کشیده اش پاسداری و حراست کرد تا آرمان‌های بلند را به حوائج پست و مادی و تدبیرو استقامت را در مسیر توسعه طلبی بر عافیت طلبی قرین ذلت ترجیح دهد. 
و اما امروز در آستانه چهلمین سالگرد وقوع آن انقلاب عظیم آنچه می‌تواند تبلور واقعی مفهوم پیروزی بر دسیسه و توطئه های مختلف باشد وحدت گروه‌ها و تشکل‌های مختلف در بزرگترین آوردگاه اتحاد ملت ایران بزرگ یعنی راهپیمایی ۲۲ بهمن است. 
مجمع مشورتی توسعه استان فارس ضمن دعوت از تمامی گروه ها واقشار مختلف مردم تشکل‌ها، دانشجویان و دانشگاهیان، نخبگان، کسبه وبازاریان  و... برای حضور در این همایش عظیم ملی، بر این باور است که در آستانه چهلمین فجرانقلاب این حضور حماسه آفرین و می‌تواند نمایشگر وحدت آحاد ملت سربلند ایران و مصداق پایبندی به آرمان‌های انقلاب اسلامی، امام خمینی( ره) و تجدید میثاق با خون شهدا باشد.
3488 کلیک ها  چهارشنبه, 17 بهمن 1397 05:43
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)
خرید بلیط هواپیما

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بالا