کار ذوالنور به فحش دادن و توهین کشید!

کار ذوالنور به فحش دادن و توهین کشید!
   

ادعاي ذوالنور درباره اعطای 2500 گرین کارت به مقام‌هاي ايراني همان‌طور كه انتظار مي‌رفت ازسوي مقامات ارشد ديپلماسي كشور تكذيب شد.

حشمت‌الله فلاحت‌پيشه، رييس كميسيون امنيت ملي و سياست خارجي مجلس نيز ضمن ارايه توضيحاتي دقيق در اين رابطه  «آمار اعطاي ٢٥٠٠ گرين‌كارت و حق شهروندي به مقام‌هاي ايراني در جريان مذاكرات برجام كذب محض است و از طرح چنين مباحثي در شرايط كنوني متاسف هستيم. »

مجتبي ذوالنور البته در طول اين مدت از هر گونه اظهارنظر در اين‌باره خودداري كرده و صرفا در واكنش به پيگيري  ها گفته بود كه «هر وقت يقه‌مان را گرفتند، اسناد را ارايه مي‌كنيم.»

با اين حال هنگامي كه با خبرنگار ما روبه‌رو شد، در اقدامي عجيب، ناگهان اقدام به دويدن براي خودداري از مصاحبه كرد و به شهادت خبرنگاران حاضر در مجلس طول راهرو را دويد و از آن‌سو خارج شد. با اين حال در مسير برگشت هنگامي كه بار ديگر با خبرنگاران روبه‌رو شد، ناچار به پاسخگويي شد.

آنچه در ادامه مي‌خوانيد متن گفتگو با ذالنور نماینده مجلس است:

ماجراي اعطاي ٢٥٠٠ گرين‌كارت به ايرانيان كه گفته بوديد در جريان مذاكرات برجام ازسوي دولت اوباما به ايران وعده داده شده، به كجا رسيد؟

من قبلا گفته بودم.

چه گفته بوديد؟

به خودم مربوط است!

اين ادعا تكذيب شده. گفته بوديد مستنداتي داريد اما خبري از ارايه آن نشد. چرا درموردشان توضيح نمي‌دهيد؟!

گفتم كه به خودم مربوط است.

اخيرا درباره كارخانه نساجي جلفاكاران ارس هم مسائلي مطرح كرده بوديد كه اين كارخانه تعطيل شده اما گويا اين‌طور نبود و اين مساله منجر به وقوع مشكلاتي براي اين كارخانه شد. گويا مشتريان كارخانه و بانك‌ها نگران مطالبات‌شان شده بودند.

شما را به نطق آقاي حسين‌نژاد در فروردين ٩٦ ارجاع مي‌دهم كه گفته بود ٧٠٠ شغل در اين كارخانه از بين رفته است. نماينده آن شهر هستند و براي بنده امين هستند و من حرف‌شان را سند مي‌دانم.

آقاي ذوالنور! ادعاي‌تان درمورد گرين‌كارت‌ها چطور؟!

اين رسانه «اعتماد» است يا چه؟! اين رسانه مريض است. يعني مرض قلبي دارند و مي‌خواهند در جامعه مشكل ايجاد كنند.

چرا آقاي ذوالنور؟ ما صحبت‌هاي شما را عينا بازنشر كرديم.

نه اخلاق، نه ادب، نه تقوا، نه انصاف! هيچ‌چيز در آن نيست. هرچقدر هم حرف بزنيم، بي‌فايده است.

آيا حرف شما (درباره ٢٥٠٠ گرين كارت) حقيقت داشت؟

تو غلط مي‌كني روي حرف من تحليل بيخود مي‌زني! تو رسانه مغرضِ ابله! حرف‌هاي غلط، تحليل غلط روي حرف‌هاي من مي‌زني! بيخود مي‌كني از قول من حرف مي‌زني!

آقاي ذوالنور شما كه توهين مي‌كنيد، بياييد توضيح بدهيد كه ماجرا چه بوده كه ما همان را چاپ كنيم.

كساني كه مريض هستند را اصلا نبايد اينجا (در مجلس) راه بدهند. آدم مريض را نبايد راه بدهند. شما مرض داريد. چه چيزي گيرتان مي‌آيد كه جامعه را به هم بريزيد. شما مي‌آييد خلاف نظر من را... يك الف بچه مي‌آيي تحليل غلط روي حرف من مي‌گذاري؟!

شما مگر نگفتيد توافق شده براي اعطاي ٢٥٠٠ گرين‌كارت؟!

قاضي‌پور حق داشت كه...

انتهای پیام /  راستین آنلاین
2101 کلیک ها  آخرین ویرایش در پنج شنبه, 11 مرداد 1397 10:41
این مورد را ارزیابی کنید
(3 رای‌ها)

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بالا