آیا احمدی‌نژاد خطرناک است؟

آیا احمدی‌نژاد خطرناک است؟
فرج اله رجبی-علی احمدی

راستین آنلاین:درحالی‌که رفتارهای احمدی‌نژاد و همراهانش اندک‌اندک می‌رود تا رنگ و بوی عجیب‌وغریب‌تری نسبت به گذشته به خود بگیرد، هشدارهای دو تن از نمایندگان اسبق و کنونی مجلس در مورد خطرات احتمالی این فرقه توجه تحلیلگران را بیش‌ازپیش به خود جلب کرده است.

علی احمدی نماینده اسبق ممسنی که به‌واسطه رفاقت دیرینه‌اش با محسن رضایی کماکان سنگرش در مجمع تشخیص مصلحت نظام حفظ‌شده است در آخرین موضع‌گیری‌اش در خصوص تیم احمدی‌نژاد می‌گوید:«هیچ بعید نیست که این افراد دست به سلاح ببرند.»

احمدی یک نظامی سردوگرم‌چشیده و آشنا به مسائل امنیتی است و بعید به نظرمی‌رسد که بی‌محابا و بدون تحلیل این ادعا را مطرح کرده باشد.

ادعایی که برخلاف صحبت‌های علی مطهری نائب رئیس مجلس است.

مطهری معتقد است که «احمدی‌نژاد هنوز هم از دایره انقلاب و حاکمیت خارج نشده است.»

داستانی که تازه شروع‌شده است

اما یکی از نمایندگان کنونی مردم فارس در مجلس نظرش به نظر احمدی نزدیک‌تر است.

فرج اله رجبی نیز پیش از ظهر امروز شنبه 25 آذر در نطق پیش میان دستور خود در خانه خطر بالقوه احمدی‌نژاد را هشدار داد و گفت:«داستان آقای احمدی‌نژاد و دوستانش تازه آغازشده است و یقیناً به اینجا ختم نمی‏شود.»

رجبی در ادامه طعنه‌ای هم به حامیان دیروز احمدی‌نژاد وساکتین امروز عملکرد فرقه زنبیلیون زد و گفت: برخلاف آنان که حال فعلی احمدی‌نژاد را متفاوت از حال قبل او می‏دانند معتقدم که وی همیشه این‌چنین بوده است و دوستان دیر متوجه شده‌اند.

نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی  در ادامه افزود: ماجراجویی‌ها و بی‌تدبیری‌های آقای احمدی‌نژاد سال‏ها است که کشور را ملتهب کرده و همچنان امروز همه ما نمایندگان ملت شاهدیم حاصل دوران ریاست جمهوری وی در ابعاد سیاسی، اقتصادی و فرهنگی چالش‌های بزرگی در ابعاد ملی بوده است.

وی ادامه داد: اکنون نیز خود او و دوستانش بعدازآن همه تخلف از نظام و انقلاب طلبکارند و حتی تهدید به افشاگری می‏کنند و دست‌آخر نیز بست می‏نشینند و می‏دانیم که بست‌نشینی در حرم حضرت عبدالعظیم معنی تاریخی کاملاً روشنی دارد.

رجبی در ادامه هم با اشاره به سخنان سخنگوی قوه قضائیه در خصوص صبر این قوه در مورد احمدی‌نژاد وجود این سعه‌صدر را به فال نیک گرفت، ولی درعین‌حال گفت:البته آنان همچنان به رفت‌وآمد و تشکیل جلسه و مصاحبه مشغولند و مانعی ندارند ولی چه خوب بود که این تسامح، تساهل، سعه‌صدر و خویشتن‌داری نظام در مورد همه افراد و جریان‏های سیاسی وجود می‏داشت و برای همه به یک‌رویه واحد عمل می‏شد.

در شرایطی که هشدارها در مورد رفتارهای احمدی‌نژاد و دوستانش اندک‌اندک کی رود تا رنگ و بوی امنیتی به خود بگیرد باید منتظر ماندو دید که کاسه صبر تصمیم گیران در این خصوص کی سر می‌آید؟

 

 

975 کلیک ها  شنبه, 25 آذر 1396 05:28
این مورد را ارزیابی کنید
(2 رای‌ها)
خرید بلیط هواپیما

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بالا