مدیران غیر همسو بیشترین ضربه را بر پیکره دولت می زنند

مدیران غیر همسو بیشترین ضربه را بر پیکره دولت می زنند
کامران ترابی جهرمی
راستین انلاین:یک فعال سیاسی گفت:اگر بگوییم وجود مدیران غیر همســویی که باوری به برنامه هــای دولت تدبیر و امید ندارند؛ بیشترین ضربه را بر پیکره دولت از یک طرف و نارضایتی حامیان آن از طرف دیگر وارد می کنند؛ به بیراهه نرفته ایم. 


كامران ترابي جهرمي افزود:حامیان آقای روحانی و آنانی که برای بازگشــت قطار مدیریت اجرایی مملکت به ریل عقلانیت و برنامه ریزی و شایسته ســالاری  شــب و روز تلاش کردند و زحمت کشــیدند؛ اینک که علیرغم باران وحشتناک تهمت و دروغ؛ بار دیگر و با آرا بیشتر او را برگزیده اند روا نمی دانند کماکان در بر همان پاشنه گذشته بچرخد.

عضو شوراي مركزي كارگزاران استان فارس  ادامه داد:این یعنی اینکه  خون دل را حامیان روحانی بخورند و مدیریت در اختیار کســانی باشد که نه تنها به برنامه های دولت ایمان ندارند؛ بلکه آنها را نیز تمســخر و غیر قابل اجرا می دانند.

اين فعال سياسي افزود : رئیس جمهور و معاون اول محترم ایشان نیک می دانند این وصله های ناچسب در چرخه مدیریت کشور چه لطماتی به برنامه هایشان وارد آورده اند.

ترابی جهرمی ادامه داد:رئیس جمهور باز نیک میداند احزاب؛ شخصیت های سیاسی و متنفذین و اقشــار مختلف مردم می گویند اگر قرار بود مدیران حامی تفکر دولت گذشــته کماکان در راس امور باشند؛ چه نیازی بود تا به آقای روحانی رای دهند.

عضو شواي كارگروه اصلاح طلبان استان فارس گفت: مردم رای به آقای روحانی داده اند تا خواســت آنان عملی گردد. پس تغییر و تحول در مدیریت کشور براساس خواست اکثریت؛ کمترین انتظاری است که رای دهندگان به تفکر اعتدال و اصلاحات از رئیس جمهور محبوب خویش دارند.

ترابي افزود: در جهرم نيز عليرغم وأي بالاي اقاي روحاني عملكرد دولت بدرستي اطلاع رساني نمي شود وكارها به كأم دولت نيست.
396 کلیک ها  پنج شنبه, 29 تیر 1396 12:55
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)
خرید بلیط هواپیما

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بالا