عضو هیات رئیسه مجلس خبرگان رهبری:

عضو هیات رئیسه مجلس خبرگان رهبری:
سیداحمدخاتمی
  • برنامه بدن تعارف بخش خبری 2030 که این روزها سراغ چهره های جنجالی کشور مانند محمدباقرقالیباف،منصورارضی،آیت الله علم الهدی و... می رود شامگاه جمعه 23 مهرماه میزبان ععضو هیئت رییسه مجلس خبرگان بود.
می خواهند خاتمی را یک چهره خشن و دعوایی و عبوس نشان دهند

راستین آنلاین-سیداحمد خاتمی عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم و امام جمعه تهران در این  برنامه  به سوالاتی پیرامون فیش حقوقی‌اش، چهره خشن و عبوسش در عکس‌ها، اموالش و ...پاسخ داد.ماحصل گفتگوی این برنامه با عضو جامعه مدرسین قم اینگونه بود:

آیا سید احمد خاتمی آدم بی تعارفی هست یا تعارفی؟

فکر می‌کنم در عرصه سیاسی جز ادم‌های شفاف هستم و پیچیدگی ندارم.

آیا در بین اصلاح طلبان رفیق دارید یا کسی که دوست داشته باشید؟

اول اینکه در هیچ یک از این تشکیلاتی که اسم‌شان را اصولگرا می‌نامند نیستم آنچنان که در هیچ یک از تشکیلات اصلاح‌طلبان هم نیستم.

اصولا اعتقاددارم این مرزها سبب نمی شود که دوستی ها و رفاقت های گذشته از بین بروند ولی در عین حال نقدها هم سرجای خودش است.

اما برخی اعتقاددارند که فضا درمورد شما دوقطبی است

 به افرادی که سیداحمد خاتمی را نمی‌شناسند می گویم مواضع و حرفای خاتمی را از نزدیک بشنوند بعد هم قضاوت کنند.

حرف های زیادی از قول شما در فضای مجازی منتشر می شود که برخی از آنها تعجب آور است

بیش از 90 درصد حرفهایی که از من در فضای مجازی نقل می‌شود فقط برای تخریب چهره من است. مثلا اینکه اگر زنی در حال شیردادن بچه موسیقی گوش دهد بچه اش زنازاده می شود، آیا یک مسلمان می تواند چنین حرفی بزند که منِ خاتمی بگویم؟

از این دروغ ها مفصل گفتند مثل اینکه من گفتم واحد پول ایران ریال نباشد.

آیا واقعاشما  گفته اید برای حجاب باید خون ریخت؟

در سالگرد شهادت شهید بهشتی گفتم من می بینم این بدحجابی ها و بی حجابی ها کار را به جایی می رساند که برای برداشتن این مفاسد خون های پاکی چون شهید بهشتی بر زمین ریخته خواهد شد. نامردی تیتر زد که من گفتم حجاب خون می خواهد.

من یک تلنگر زدن به بدحجاب ها و بی حجاب ها را اگر برخلاف قانون باشد خلاف شرع می دانم کارهای بی رویه را از بد حجایی هم بدتر می دانم آن وقت من می گویم خون می خواهد. یک خط این است که سیداحمد خاتمی را یک چهره خشن و دعوایی و عبوس نشان دهند این تحریف است.

چرا در بیشتر عکس ها و تصاویر شما قیافه باابهت و خشمگینی دارید؟

 این عکس ها از چهره من فتوشاپ است و درست کردند، مثلا آن عکسی که چشمم زده بیرون فتوشاپ است. برخی عکس های خشمگین مربوط به زمانی است که من در حال گرفتن مواضعی در عربستان و منطقه بودم. آنهایی که شیطنت می کنند دوربین هایشان آماده آن لحظه است.

حقوق امامان جمعه چقدراست؟

امامان جمعه هیچ حقوقی نمی گیرند یعنی ائمه جمعه تهران هیچ و مطلقا پول نمی گیرند افتخار می کنیم که به این سفتی می گوییم هیچ. اروپایی ها من را تحریم کردند و از اولین تحریمی‌های اتحادیه اروپا بودم، گفتم من فقط یک کارت دارم که شهریه ام را آنجا می ریزند میخواهند این کارت را تحریم کنند. اعضای مجلس خبرگان هم مطلقا حقوق نمی گیرند ولی نزدیک عید یک هدیه ای داده می شود.

وضعیت املاک شما چگونه است؟

یک خانه در قم دارم. دفتر کار و مراجعات من همه آنجاست این مایملک من است.

595 کلیک ها  شنبه, 24 مهر 1395 00:07
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)
خرید بلیط هواپیما

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بالا