نماینده مردم شیراز درمجلس شورای اسلامی اعلام کرد؛

نماینده مردم شیراز درمجلس شورای اسلامی اعلام کرد؛
بهرام پارسایی
  • نماینده مردم شیراز درمجلس شورای اسلامی با بیان اینکه عدم حضور محموداحمدى نژاد از اين منظر كه انتخابات و رقابتى سالم خواهيم داشت يك مزيت است گفت:مشخص است در صورت حضور وى ، منفعت طلبانى كه دكانشان در دولت نهم و دهم رونق گرفته بود و امروز در دكانشان تخته شده ، براى رسيدن به منافع از دست رفته از هيچ اقدامى فروگذار نمى كردند واین اتفاق باعث به وجود آمدن انتخاباتى چالشى می شد.
حمایت فراکسیون امیداز روحانی در انتخابات ریاست جمهوری/روحانی با نیروهای ستادی سال 92 هماهنگ باشد

راستین آنلاین-بهرام پارسایی که در نشست ماهانه مجمع مشورتی توسعه استان های کشور در تهران سخن می گفت با اشاره به تدبیر رئیس جمهور و دکتر نوبخت درراستای تشکیل این مجمع افزود:شكل گيرى مجمع مشورتى استانها ايده اى كارشناسى ودر مسير توسعه ى استانهابود که این شرایط را برای استان ها فراهم کرد تا هر استان  به فراخور توان و پتانسيل خود درراستای توسعه همه جانبه گام بردارد.

سخنگوی فراکسیون امیدمجلس شورای اسلامی با ابراز امیدواری نسبت به مورد توجه قرار گرفتن طرح های این مجمع توسط مدیران تصمیم گیر جامعه ،این طرح ها رایک حاصل كار كارشناسى وعاملی برای  اثر گذاری در رونق و پيشرفت مناطق مختلف دانست.

پارسایی درادامه مهمترين رويداد پيش رورا انتخابات رياست جمهورى و شوراهای شهر و روستادانست و با تاکید بر لزوم برنامه ریزی جهت این دو انتخابات مهم افزود: در انتخابات ٩٢ زمانى كه موفقيت و پيروزى هيچ كانديدايى مشخص نبود و وضعيت در پرده اى از ابهام قرارداشت، تيم ستادى و روساى ستاد دكتر روحانى از وی  حمايت قاطع کرد،از این رو امروز كه موقعيت رييس جمهور با آن زمان متفاوت است بايد از اين نيروها در انتخابات آينده در مسؤليت ستادها استفاده شايسته را برد و با آنها كاملا هماهنگ بود .

وی با تاکید بر بدون چالش و حاشیه دار بودن انتخابات سال آینده به عنوان  مزیت نبودن  احمدی نژاد در انتخابات سال 96 افزود:البته حضور رئیس جمهور سابق در این انتخابات به عنوان کاندیدا باعث ایجاد تفرقه در طيف اصولگرايان مى شد و ازاین نظر قطعا اصولگرایان نیز از نبودن وی در انتخابات استقبال می کنند.

پارسایی عدم حضور احمدی نژاد درانتخابات سال آتی را عاملی جهت ایجاد انسجام،هماهنگی و تمرکز بركانديداى مشترك توسط اصولگرایان دانست و افزود:در چنین شرایطی ما نیازمند انسجامی جدى در انتخابات هستیم  .

نماینده مردم شیراز درمجلس شورای اسلامی با تاکید بر اهمیت اتحاد و انسجام میان نیروهای حامی دولت اعم  از شوراى مشورتى ، اعتدال و توسعه و اصلاح طلبان گفت: تجربه ى اتحاد اين طيف در انتخابات ٩٢ و اسفند ٩٤ نشان داد اتحاد رمز پيروزى ماست و تفرقه بسيار خطرناك است .

پارسایی با یادآوری اتفاقات و نتایج رخ داده در انتخابات ریاست جمهوری سال 92 و مجلس دهم  افزود: هرجانظیر شهرهایی مانند شیراز و تهران  اتحاد كامل بود پيروز شديم وهرکجا تفرقه بود ناموفق بوديم .
وی دربخش دیگری از صحبت هایش فراکسیون امید را تنها فراکسیون سیاسی منسجم و با برنامه مجلس دهم دانست و گفت: جلسات  هفتگی  هيات رئيسه ، شوراى مركزى و كميته هاى این فراکسیون باعث شده تا عملیاتی شدن برنامه های این فراکسیون  هر روز بهتر و چشمگيرتراز قبل شود.

پارسایی با اعلام حمایت قاطع از کاندیداتوری دکتر روحانی در انتخابات سال آینده توسط فراکسیون امید گفت:این حمایت با هدف تكميل برنامه هاى موفق دولت در سياست خارجى وکنترل  تورم كه همانا ايجاد رونق اقتصادى و حل مشكلات اقتصادى جامعه و بويژه بيكارى جوانان است انجام خواهد پذیرفت.

نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی با تاکید دوباره بر لزوم ایجاد اتحاد و انسجام میان نیروهای حامی دولت افزود:برای جلوگیری از تکرار خاطرات تلخ هشت سال دولت مهروزان باید با  انسجام و اتحاد کامل پیروزی سال 92 و انتخابات مجلس را تکرارکنیم.

388 کلیک ها  شنبه, 10 مهر 1395 10:48
این مورد را ارزیابی کنید
(3 رای‌ها)
خرید بلیط هواپیما

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بالا