برگزاری دادگاه شکایت مهدی هاشمی از رسایی

  • محمود علیزاده طباطبایی وکیل مدافع مهدی هاشمی با اشاره به شکایت موکلش از مدیر مسئول هفته نامه 9 دی گفت: امروز دادگاه شکایت موکلم از حجت‌الاسلام و المسلمین حمید رسایی مدیرمسئول هفته‌نامه 9 دی در دادگاه ویژه روحانیت برگزار می شود.

محمود علیزاده طباطبایی وکیل مدافع مهدی هاشمی با اشاره به شکایت موکلش از مدیر مسئول هفته نامه 9 دی گفت: امروز دادگاه شکایت موکلم از حجت‌الاسلام و المسلمین حمید رسایی مدیرمسئول هفته‌نامه 9 دی در دادگاه ویژه روحانیت برگزار می شود.

وی افزود: با وجود اینکه پرونده در دادگاه ویژه روحانیت برگزار می شود، بنده وکالت مهدی هاشمی را در این پرونده بر عهده دارم.

وکیل مدافع مهدی هاشمی بیان داشت: ما ابتدا شکایت خود را از مدیر مسئول هفته نامه 9 دی در دادسرای فرهنگ و رسانه مطرح کردیم که این دادسرا عدم صلاحیت رسیدگی به پرونده را صادر و آن را به دادسرای ویژه روحانیت ارسال کرد.

علیزاده طباطبایی ادامه داد: در دادسرای ویژه روحانیت برای پرونده کیفر خواست صادر شد و امروز اولین جلسه دادگاه رسیدگی به پرونده برگزار می شود.

گفتنی است، این دادگاه درباره مطالبی است که چهار سال پیش در شماره 71 هفته نامه 9 دی منتشر شده است. 9دی در شماره مذکور در گزارشی با عنوان «هاشمی بازگشت به کدام گذشته را وعده میدهد» بخشی از سوابق عملکرد مهدی هاشمی را به صورت مستند بیان و نقدکرده بود. 

همچنین در همان شماره، 9دی گزارشی با عنوان «هاشمی پازل دشمن را تکمیل می کند؟» منتشر و در آن مستنداتی ارائه داده بود.

317 کلیک ها  سه شنبه, 16 شهریور 1395 16:37
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
خرید بلیط هواپیما

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بالا