جمعی از مدیران رسانه های اجتماعی اصلاح طلب و حامی دولت درنامه ای خطاب به رئیس جمهور:

جمعی از مدیران رسانه های اجتماعی اصلاح طلب و حامی دولت درنامه ای خطاب به رئیس جمهور:
حسن روحانی
  • جمعی از مدیران رسانه های اجتماعی اصلاح طلب و حامی دولت در نامه ای خطاب به رئیس جمهورخواستارترمیم کابیه توسط حسن روحانی شدند.
از مجاهدنماهای عافیت طلب روز شنبه ای هیچ انتظاری نداریم

در این نامه سرگشاده آمده است:

بسم الله الرحمن الرحیم

رئیس جمهور محبوب و منتخب اول ملت ایران

آقای دکتر حسن روحانی

با سلام و تحیات

در حالیکه مخالفان تان ناجوانمردانه همه نوع تخریب و توهین را در جهت آنچه که در خیال خام خود یک دوره ای کردن دولت جنابعالی می خوانند، به کار می برند و به تعبیر وزیر محترم اطلاعات، صدها میلیارد تومان اغلب از بیت المال در این راه هزینه می کنند، به جز چند وزیر و مشاور و معاون، بسیاری از مدعیان اعتدال و نزدیکان جنابعالی در کابینه، نه تنها از دفاع از شما ابا دارند بلکه در بسیاری از موارد آب به آسیاب رقیب ریخته و با اظهارات نسنجیده خود، دانسته یا نادانسته کمر به دلسرد کردن مردم از دولت می بندند و به جای اینکه سپر بلای شما باشند، باری اند بر دوش تان تا آنجا که جنابعالی را وادار می کنند که مظلومانه و به تنهایی برای دفاع از حقوق ملت به میدان آیید و فریاد عقب نشینی ممنوع سر دهید.

یک روز یک مدیر دستاورد بزرگ دولت و دکتر ظریف را تقریبا هیچ می خواند و برای فحش نامه ها خوراک تولید می کند و فردای آن، دیگری با عقب نشینی از سیاست های اصولی دولت، از ممنوعیت کنسرت و تلگرام می گوید. یک روز پیرمرد ابوالمشاغل کابینه، مردمی را که به کیفیت خودروهای داخلی اعتراض دارند، ضدانقلاب می خواند و شما را می رنجاند و روز دیگر مشاور بددهن تر از وزیر، در صدا و سیما عضو دیگر کابینه را تهدید می کند و بگم بگم های ناپسند "آن مرد که رفته است" را در اذهان تداعی می کند. در این میان، وزیر دیگر که با اعزام نکردن مربیان به همراه کاروان به المپیک، شخص شما را مجبور به ورود به جزئی ترین مسائل ورزشی و صدور حکم اعزام می کند، با توهین به ورزشکاران المپیکی، حد ورزش ایران را چهار مدال می خواند و آقای سخنگو هم که مشاور جناب مرتضوی و رحیمی را به عنوان مشاور خود برگزیده، برخلاف نظر شما مبنی بر عذرخواهی به مردم، مدیر نجومی ای را که برکنار کرده اید، ذخیره نظام می خواند تا تیتر یک فحش نامه ها را تامین کرده باشد.

آقای رئیس جمهور! به خود می بالیم که حامی دولتی هستیم که ظریف و مولاوردی و انصاری و ابتکار و علوی را در کابینه دارد که در برابر فشارها سر خم نکرده و جز خدمت به مردم و پاسخگویی به آنها به چیز دیگر نمی اندیشند و قاطعانه پای دولت می ایستند.

با این حال از برخی مدیران و وزرای تحمیلی مجلس نهم که پیشتر در ستادهای انتخاباتی رقیبان تان بوده و مجاهدنماهای عافیت طلب روز شنبه ای هستند که به تعبیر خودشان به ناگاه خود را بر سر سفره انقلاب و دولت دیده اند، هیچ انتظاری نداریم. اما کمترین انتظار از شما این است که ترمیم کابینه (به تعبیر انگلیسی: cabinet reshuffle) را که امری مرسوم در تمام دموکراسی های دنیاست، به تاخیر نیندازید و با روی کار آوردن جوانان همسو و خوش فکر، پیرمردهای سیاسی دردسرساز و اعتدالی نما را برکنار کرده، روحی تازه در دولت دمیده و بارقه های امید را زنده نگه دارید.

همگان بر نقش کلیدی شبکه های اجتماعی در رقم زدن نتیجه انتخابات اخیر و امیدی سازیون مجلس و دولت اذعان دارند. اینجانبان، جمعی از مدیران صفحات و کانال های اجتماعی اصلاح طلب و حامی دولت که علی رغم تمام فشارها، محدودیت ها و کم توجهی ها بدون چشم داشت و داوطلبانه عرصه را در حمایت از شما خالی نکرده و محکم ایستادگی کرده ایم، این بیم را داریم که عدم ترمیم کابینه، زمینه بروز انشقاق در دولت، فراکسیون امید و ائتلاف بزرگ و ارزشمند مان را فراهم کند لذا با اقدام قاطع خود بار دیگر کاسبان تحریم و دلواپسان منافع اسرائیل را ناامید و دوستداران کشور و انقلاب را خرسند کنید.

والسلام علی من تبع الهدی

جمعی از مدیران رسانه های اجتماعی اصلاح طلب و حامی دولت

671 کلیک ها  شنبه, 06 شهریور 1395 16:17
این مورد را ارزیابی کنید
(5 رای‌ها)
خرید بلیط هواپیما

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بالا