بهرام پارسایی:

بهرام پارسایی:
بهرام پارسایی
  • عضو هیات رییسه فراکسیون امید در پایان تاکید کرد: مجریان قانون باید پاسخگوی اینکه افرادی بخواهند جلوی قانون را بگیرند و قانون‌گریزی کنند، باشند.
نمی شود یک برنامه موسیقی در تهران مجاز و در مشهد ممنوع باشد

بهرام پارسایی با اشاره به خبر بازداشت فرزند یکی از مقام‌های ارشد دولت دهم به‌خاطر تخلف در هلال احمر اظهار داشت: متاسفانه آنقدر حجم تخلف در دولت گذشته زیاد بود که اگر قرار باشد به خاطر هر تخلفی یک طرح جدید تصویب کنیم، باید تمام زمان مجلس را به این طرح‌ها و لوایح اختصاص دهیم.

نماینده مردم شیراز در مجلس دهم تاکید کرد: این ضعف قانون است که به افرادی اجازه تخلف داده است، اما در بسیاری موارد نیز قانون‌شکنی بوده است و عدم نظارت صحیح موجب این تخلف‌ها شده است و بعید است صرفاً با تصویب قوانین بتوان مانع تکرار تخلف‌ها شد.

پارسایی به لزوم شفاف‌سازی در قراردادهای مزایده و مناقصه اشاره و تصریح کرد: سازمان بازرسی کشور طبق قانون باید به این موارد نظارت کند، اما متاسفانه جایگاه قانون آسیب دیده است.

او درباره برداشت‌های متفاوت از قانون که گاهی باعث می‌شود یک برنامه موسیقی در تهران مجاز و در مشهد ممنوع باشد، گفت: قانون حاکم بر کشور ما در تمام نقاط یکسان است؛ به خصوص قوانین فرهنگی و اجتماعی به همین دلیل نمی

شود یک برنامه موسیقی در تهران مجاز و در مشهد ممنوع باشد.

پارسایی متذکر شد: شاید برای یک منطقه محروم، استثنایی در قوانین اقتصادی وجود داشته باشد، اما قوانین اجتماعی و فرهنگی یکسان است.

عضو هیات رییسه فراکسیون امید در پایان تاکید کرد: مجریان قانون باید پاسخگوی اینکه افرادی بخواهند جلوی قانون را بگیرند و قانون‌گریزی کنند، باشند.

594 کلیک ها  جمعه, 29 مرداد 1395 17:31
این مورد را ارزیابی کنید
(2 رای‌ها)
خرید بلیط هواپیما

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بالا