حسن روحانی:

حسن روحانی:
حسن روحانی رضا قادری-ایرنا
  • رئیس‌جمهور با اشاره به اینکه روزی که دولت تشکیل شد رشد اقتصادی کشور 6.8- درصد بود، گفت: ما امروز به رشد اقتصادی 4.4 درصد رسیده‌ایم.
عده قلیلی از لغو تحریم ها خوشحال نیستند/اسرائیل و کشورهای جنوبی ایران با کودک‌صفتی خود از پیروزی ملت ایران در برجام نگران و ناراحت است

حسن روحانی صبح امروز در سی‌امین سفر استانی خود در جمع مردم یاسوج اظهار کرد: خوشحالم به شما مردم غیور یاسوج اعلام کنم که دیشب مرکز آمار اعلام کرد رشد اقتصاد ایران در سه ماهه اول سال 4.4 درصد بوده و این آمار نشان غیرت شما جوانان است. وی ادامه داد: بار مسوولیت همه مسوولان و کارگزاران نظام در برابر شما مردمی که برای اسلام، وطن و کشورتان این همه فداکاری و ایثار کرده‌اید سخت‌تر و سنگین‌تر خواهد بود.

وی گفت: برجام را اجرا و پیاده کردیم و در برابر 6 قدرت دنیا 30 ماه ایستادگی کردیم و دلاورانه دیپلمات‌های شما برای سرزمین ایران افتخار آفریدند.

روحانی بیان کرد: درست است که اسرائیل از پیروزی ما در برجام ناراحت است، و درست است که کشورهای جنوبی ایران با کودک‌صفتی خود از پیروزی ملت ایران در برجام نگران و ناراحت است، اما ملت ما با ایستادگی، اتحاد و رهنمودهای رهبر توانست پیروزی بزرگ سیاسی و تاریخی را به وجود آورد و زنجیره تحریم را باز کند که باز شدن تحریم برای رشد اقتصادی بود و اجرای برجام به این دلیل بود که دیوارهای تحریم برداشته شود تا ملت ایران، دانشمندان، اندیشمندان برای کشور ما رونق اقتصادی ایجاد کنند.

رئیس‌جمهور گفت: خوشبینی به برجام به معنای خوشبینی به ابرقدرت‌ها نیست و ما به برجام خوشبین و به آمریکا بدبین هستیم.

رئیس‌جمهور ادامه داد: ممکن است عده قلیلی از اینکه تحریم‌ها برداشته شده باشد خوشایند نباشند اما ملت ایران شاد و مسرور است.

280 کلیک ها  یکشنبه, 24 مرداد 1395 17:02
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)
خرید بلیط هواپیما

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بالا