فرمانده نیروی زمینی ارتش خبر داد؛

فرمانده نیروی زمینی ارتش خبر داد؛
امیر پوردستان
  • فرمانده نیروی زمینی ارتش در واکنش به اظهارات چندی پیش حسن عباسی، گفت: او باید هر چه سریع‌تر از ارتش جمهوری اسلامی و مردم ولایت‌مدار ایران اسلامی عذرخواهی کند و در غیر این صورت باید در مراجع قضایی پاسخگو باشد.
شکایت ارتش از حسن عباسی

امیر احمدرضا پوردستان در جریان دیدار با جانبازان قطع‌نخاعی دفاع مقدس در مشهد در این زمینه تاکید کرد: مدیریت حقوقی نیروی زمینی دادخواستی علیه حسن عباسی تهیه کرده و به زودی وی توسط دادگاه احضار خواهد شد تا پاسخگوی سخنان خود باشد.

فرمانده نیروی زمینی ارتش با نسنحیده خواندن سخنان عباسی، افزود: گفته های ایشان  بدون شناخت و آگاهی از شرح وظایف سازمان‌ها و نیروها بیان شده است.

وی تصریح کرد: مجموعه نیروی زمینی در خصوص پاسداری از مرزها، نیروهای انسانی را با چینش منظمی در لایه‌های مختلف در سرحدات مستقر کرده است.

فرمانده نیروی زمینی ارتش افزود: برای ایجاد امنیت بیشتر، سامانه‌های به روز تصویری و نیز پهپادها به کار گرفته شده‌اند که با این وسیله تهدیدها در عمق خاک مقابل شناسایی شده و متناسب با تهدید، ظرفیت‌های دفاعی لازم در داخل ایجاد می شود و این امر باعث شده است مرزهای جمهوری اسلامی از امن‌ترین مرزهای منطقه باشد.

پوردستان با بیان اینکه، هدف از دیدار با جانبازان انتقال پیام مقاومت و ایستادگی این عزیزان به تمام سربازان نیروی زمینی و ارتش جمهوری اسلامی و به خصوص نسل سوم و چهارم انقلاب است، ادامه داد: پیام جانبازان این است که همچنان گوش به فرمان رهبر معظم انقلاب هستند تا از اسلام و قرآن در هر نقطه جغرافیایی که مصلحت و اذن رهبری باشد، دفاع کرده و درس ایثار و فداکاری بدهند.

فرمانده نیروی زمینی ارتش تاکید کرد: ارتباط مناسبی با بنیاد شهید در خصوص تسهیلات، حقوق و مزایای جانبازان صورت گرفت و همچنین برنامه های مختلفی از جمله سفرهای زیارتی و تفریحی برای این عزیزان در نظر گرفته شده است.

402 کلیک ها  جمعه, 08 مرداد 1395 19:34
این مورد را ارزیابی کنید
(2 رای‌ها)
خرید بلیط هواپیما

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بالا