عضو شوراي مركزي حزب كارگزاران اسلامی فارس:

عضو شوراي مركزي  حزب كارگزاران اسلامی  فارس:
کامران تراب جهرمی
  • عضو شوراي مركزي حزب كارگزاران اسلامی فارس گفت: ما به‌عنوان ائتلاف فراگیر اصلاح‌طلبان و حامیان دولت به‌عنوان برنده‌های این انتخابات، باید بدانیم که اعتماد مردم در روز 7 اسفند همیشگی نخواهد بود.
اعتماد مردم همیشگی نخواهد بود/اصولگرایان نتوانستندازاین فرصت استفاده کنند

کامران تراب جهرمی افزود:12 سال اصولگرایان با داشتن اکثریت قاطع مجلس فرصت داشتند تا پایگاه‌های اجتماعی و سیاسی خود را با حل مشکلات مردم گسترش بدهند اما نتوانستند از این فضا بهره‌برداری کنند و فرصت تاریخی خود را سوزاندند. 
وی با بیان اینکه اگر مردم به نتیجه دلخواه خودنرسند و انتظارات آنها برآورده نشود ما را ترک خواهند کردافزود: دولت یازدهم  در سه سال  گذشته با تمام سختی‌ها و محدودیت‌هایی که داشته در برخی از حوزه‌ها به‌خصوص در سیاست خارجی واقعا موفق عمل کرده است و دستاوردهای بسیار درخشانی دارداما  در برخی  از حوزه‌ها نیز به‌دلیل سموانع ایجاد شده بر سر راهش نتوانسته موفق عمل كند.
عضو شوراي هماهنگی احزاب اصلاح طلبان فارس افزو:رئیس جمهور باید در زمان باقی مانده در دولت اولشان دست به اقدامات عاجل و فوری برای تامین خواسته‌های مردم بزند.

تراب جهرمی با اشاره به فرجام   برجام و همراهی  مجلس با دولت گفت: آقای روحانی  اکنون  باید حل مشکلات اقتصادی را در دستور کار خود قرار دهد .

وی یکی از راه های به سرانجام رسیدن برنامه های دولت را استفاده روحانی از مدیران جسور ، مسوولیت‌پذیرو با نشاط دانست و گفت:مدیرانی که شهامت انجام کار های بزرگ را ندارند و دچار روزمرگی شده اند باید جای خود را به اینگونه مدیران دهند.

عضوشورای مرکزی حزب کارگزاران اسلامی در استان فارس با بیان اینکه دولت هم درسطح کابینه و هم در سطح استانداران نیازبه ترمیم داردافزود: حتما خود رئیس جمهور بیشتر از هر کسی به این امر توجه دارند.

تراب جهرمی تیم اقتصادی دولت را تیم بلاتکلیف دانست و گفت:ذربسیاری از موارد که نارضایتی هایی وجود دارد این تیم  باید پاسخگو باشند. 
رييس مجمع مشورتي شهرستان جهرم افزود:این تیم که شامل  رئیس کل بانک مرکزی ، وزیر اقتصاد و رئیس سازمان برنامه و بودجه است  باید پاسخگوی شاخص‌های مورد انتظاردولت باشند.
عضو شوراي كارگزاران فارس با اشاره به عملکرد مطلوب  استاندار فارس در این استان  افزود: با این وجود متاسفانه  در استان نیز عده اي همسو وهمراه با دولت نيستند وبسيارضعيف عمل مي كنند.

وی با بیان اینکه دولت هم نباید شهرستانها رافراموش كندافزود:درشهرستان جهرم  نيروهاي ضعيف ومديراني در راس ادارات برخی ادارات حساس اقتصادی و آموزشی  قرار گرفته اند كه نه همسويي با دولت دارند وباعث نارصايتي مردم هم هستند .
تراب جهرمی با تاکید بر حمایت همه جانبه احزاب و گرو های اصلاح طلب فارس از کاندیاتوری حسن روحانی در انتخابات سال 96 تصریح کرد: كمتر از يكسال به انتخابات رياست جمهوري باقي مانده اعضاي ستادهای دکتر روحانی بايد منسجم تر از قبل واز همين الان برنامه ريزي كنند.

سرویس سیاسی راستین آنلاین

452 کلیک ها  جمعه, 18 تیر 1395 14:23
این مورد را ارزیابی کنید
(2 رای‌ها)
خرید بلیط هواپیما

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بالا