عضو شورای مرکزی حزب کارگزاران فارس:

عضو شورای مرکزی حزب کارگزاران فارس:
کامران تراب جهرمی
  • عضو شورای مرکزی حزب کارگزاران فارس: سناریوی فیش های حقوقی برای ضربه زدن به دولت ترسیم شده بود اما خدا مکر مکاران را به خودشان بازگرداند.
سناریوی فیش های حقوقی برای ضربه زدن به دولت ترسیم شد

کامران تراب جهرمی صبح امروز جمعه 11 تیر افزود:  باید به گونه ای فضای امید و آرامش در کشور ارتقا پیدا کند که موجبات رشد و توسعه را به وجود آورد.

وی گفت: ملت ایران در انتخابات ریاست جمهوری سال  ٩٢ و مجلس شورای اسلامی در سال ٩٤ اعلام کردند که فضای پرخاش، توهین و افراطی گری را نمی پذیرند.

این فعال سیاسی با اشاره به اینکه دولت در حوزه سیاست خارجی قدرتمندانه حضور یافته و آثار و علایم مثبت آن در مناسبات بین المللی نمایان است، تاکید کرد: اکنون با توجه به آغاز کار مجلس دهم باید به حل مسائل و مشکلات داخلی نیز توجه کرده و در این راستا تلاش کنیم.
عضو شوراي مركزي كارگزاران استان فارس دولت روحاني را مظلوم ترين دولت بعد إز انقلاب دانست وگفت:  بحث فيش هاي حقوقي يك سناریو جهت ضربه به دولت بود اما خداوند مکر مکاران را به خوش، باز گرداند.
رئیس شورای مشو تی توسعه شهرستان جهرم گفت: با توجه به يكسال آخر دولت وموفقيت هاي دولت در زمينه اقتصادي وبين المللي رقبا اين موارد را نمي توانند زير سوْال ببرند .
عضو شوراي مشورتي استان فارس با تاکید بر مظلوم بودن دولت افزود: دولت تا الان ميراث دولت گذشته را بردوش می کشید در عین حال تورم تك رقمي شده است که إز افتخارات دولت است.
عضوشوراي اصلاح طلبان استان فارس در پايان گفت: در خرداد ٩٦ اصلاح طلبان وحاميان دولت بايد پشت سر روحاني بایستند وتنها گزينه اين شورا بايد وی باشد چراکه مردم آگاه شده اند وخدمات دولت را مد نظر دارند.

سرویس سیاسی راستین آنلاین

473 کلیک ها  جمعه, 11 تیر 1395 15:01
این مورد را ارزیابی کنید
(2 رای‌ها)
خرید بلیط هواپیما

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بالا