نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی:

نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی:
بهرام پارسایی
  • نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی گفت: همه ما باید اختلاف ها را کنار بگذاریم و نگذاریم مدعیان دولت قبل حتی فکر حضور دوباره در عرصه انتخابات را در سر بپرورانند.
نباید گذاشت مدعیان دولت قبل فکر حضور دوباره را در سر بپرورانند

بهرام پارسایی شامگاه پنجشنبه در گرد همایی احزاب اصلاح طلب استان فارس ضمن بیان اینکه، بعضی ها از احساسات مردم سوء استفاده پوپولیستی می کنند، افزود: این نوع استفاده سیاسی کردن از مردم برای نظام یک خطر محسوب می شود که نباید از کنار آن به سادگی گذشت.

وی با تاکید بر اینکه جنبش اصلاحات در فضای آرام و بدون تنش بهتر می تواند کارش را به پیش ببرد، ادامه داد: بنابراین ایجاد فضای بدون تلاطم و آرام از مهمترین اولویت های ما در مجلس است.

  این نماینده مجلس با اشاره به فضای ایجاد شده در برخی از محافل سیاسی و رسانه ها مبنی بر رجعت دوباره جریان دروغ و عوام فریبی در انتخابات آتی، گفت: مردم ما در تمام ادوار گذشته انتخابات نشان داده اند که با آگاهی عمل می کنند، مگر زمانی که با صندوق های رای قهر کرده اند که بالطبع میدان برای اقتدارگرایان باز می شود، مانند انتخابات دولت نهم و دهم .

منتخب اول مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی با پر اهمیت خوانندن انتخابات ریاست جمهوری تاکید کرد: همه ما باید اختلاف ها را کنار بگذاریم و نگذاریم مدعیان دولت قبل حتی فکر حضور دوباره در عرصه انتخابات را در سر بپرورانند، هر چند که بنده دوست دارم تایید صلاحیت شوند تا بدانند مردم دیگر فریب آنان را نمی خورند.

 پارسایی در ادامه اشاره ای هم به موضوع حقوق های نجومی که اتین روز ها نقل بعضی محافل شده داشت و افزود: باید این موضوع با دقت بررسی شود تا برای مردم معلوم شود که ریشه این پرداخت ها از کجا و توسط کدام دولت آغاز شده است.

وی اهمیت مبارزه با کسانی که قوانین زیست محیطی را نقض می کنند را کمتر از مبارزه با داعش ندانست، و تاکید کرد: موضوع های زیست محیطی از اولویت های ماست.

وی در ادامه با محکم خوانمدن قوانین و آیین نامه های داخلی مجلس، گفت: در عین حال در انتخابات کمسیون ها شاهد نقض قوانین و عدم شفافیت بودیم که موجب عملکرد سلیقه ای می شود..

بهرام پارسایی در پایان بار دیگر بر عهد خود نسبت به مردم و جریان تابعه اش تاکید کرد و گفت: بنده روی مصالح مردم ونظام با هیچ کس معمله نمی کنم.

سرویس سیاسی راستین آنلاین

356 کلیک ها  جمعه, 11 تیر 1395 14:24
این مورد را ارزیابی کنید
(3 رای‌ها)
خرید بلیط هواپیما

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بالا