فرزند شهید بهشتی:

فرزند شهید بهشتی:
شهیدآیت الله بهشتی
  • هفتم تیر، سالروز شهادت آیت الله شهید دکتر سید محمد حسینی بهشتی و همراهان او است و به همین مناسبت در چنین روزهایی خاطره و یاد شهید بهشتی بیش از همیشه مرور می‌شود؛ از پوستر هفته‌ی قوه‌ی قضائیه تا سایت‌ها و روزنامه‌های مختلف همه جا عکس‌ها و خاطراتی از او روایت می‌شود اما همچنان بعد از پنج سال سایت بنیاد آثار آیت الله شهید بهشتی، نخستین رئیس دستگاه قضایی جمهوری اسلامی، عضو شورای انقلاب، از نزدیکترین یاران حضرت امام خمینی(س) و هم او که رهبر کبیر انقلاب اسلامی در شهادتش فرمود: «بهشتی یک ملت بود برای ملت ما» به علل نامعلوم فیلتر است.
هیچ کس پاسخگوی فیلتر بودن سایت اولین رئیس دستگاه قضایی جمهوری اسلامی نیست

سید علیرضا بهشتی، فرزند شهید آیت الله بهشتی درباره‌ی علت فیلتر بودن سایت اظهار بی‌اطلاعی می‌کند و  می‌گوید: «از سال ۱۳۹۰ به یکباره بدون این که هیچ نامه‌ای بیاید یا تذکر شفاهی و کتبی مبنی بر تخلف خاصی به ما داده شود، متوجه شدیم سایت فیلتر شده است. بعد از آن پیگیری کردیم. برای دادستانی تهران نامه‌ای نوشتیم، اما اقدامی صورت نگرفت.  با فضای مجازی تماس گرفتیم، آنها هم پاسخی ندادند. به آقای جنتی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفتیم و ایشان پیگیری کردند. ولی هیچ کس به ما پاسخگو نیست که اساسا چرا و براساس چه روال قانونی این اتفاق افتاده است؟»

او با اشاره به محتوای سایت بنیاد آثار شهید بهشتی ادامه می‌دهد: «ما سایت سیاسی نیستیم. این سایت تخصصی آثار، خاطرات و عکس‌های آقای بهشتی است و برای همین کنجکاو بودیم بدانیم چرا چنین اتفاقی افتاده است؟»
این سایت می‌تواند مرجع درست و مناسبی برای دسترسی علاقه‌مندان باشد و همان طور که سایر سایت‌های افراد مهم و تأثیرگذار در انقلاب اسلامی به مخاطبان خود خدمت رسانی می‌کنند و اطلاعات اصلی و درست در اختیار آنها می‌گذارند، این سایت هم در صورت فیلتر نبودن می‌تواند چنین خدماتی ارائه کند.

Capture1 500x275

سرویس سیاسی راستین آنلاین

559 کلیک ها  سه شنبه, 08 تیر 1395 16:52
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)
خرید بلیط هواپیما

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بالا