حاشیه های یک حادثه احتمالی؛

حاشیه های یک حادثه احتمالی؛
عبدالرضاقاسمپور-حسن فیاض‌‌پور
  • مدیرکل مدیریت بحران استانداری فارس شایعه سقوط بالگرد یا هواپیما در محدوده داراب را تکذیب کرد.
مدیرکل ستاد بحران استانداری فارس: سقوط هواپیما را تکذیب می کنم/فرماندار داراب نه تایید می کنم نه تکذیب

سرویس استان های راستین آنلاین:حسن فیاض‌‌پور افزود: بلافاصله بعد از انتشار این خبر در فضای مجازی با فرودگاه‌های سیستان و بلوچستان،‌ هرمزگان، فارس و کرمان تماس گرفته و پیگیری کردیم.

وی اضافه کرد: مدیران فرودگاه‌های اشاره شده چنین اتفاقی را کاملا رد و اعلام کرده‌اند که هیچگونه حادثه سقوط توسط سیستم‌های آنها ثبت نشده است.

فیاض‌پور گفت: این موضوع را با مدیران کل مدیریت بحران استان‌های همجوار هم مطرح و آن را پیگیری کردیم اما همه آنان این خبر را تکذیب کرده‌اند.

این در حالی است که  فرماندار داراب در گفتگو با ایسنااعلام کرده است  که این خبر را تایید و یا تکذیب نمی‌کند.

عبدالرضا قاسمپور گفته است : ساعتی قبل مردم محلی اعلام کردند که شیئی را مشاهده کرده‌اند که در محدوده مرز بین داراب و سیرجان سقوط کرده و آتش‌ گرفته است.

وی با بیان اینکه وقوع حریق در عرصه‌ای از منابع طبیعی که وسعتی حدود 20 تا 25 هکتار دارد، تایید شده است اما سقوط هواپیما را تایید یا تکذیب نمی‌کنم.

قاسمپور از تشکیل ستاد بحران و اعلام آماده‌باش در این شهرستان خبر داده  و گفته است : ما برای تایید این خبر نیاز به اطلاعات رسمی داریم و حتی با استان هرمزگان هم در تماس هستیم.

وی زمان اعلام خبر سقوط هواپیما را حدود ساعت 7 عصر امروز اعلام و اضافه کرده است : از همان زمان با توجه به صعب‌العبور بودن منطقه یک گروه کوهنورد را به ارتفاعات اعزام کرده‌ایم اما حداقل در روز، سه ساعت پیاده‌روی تا محل اعلام شده است.

1184 کلیک ها  یکشنبه, 23 خرداد 1395 12:12
این مورد را ارزیابی کنید
(4 رای‌ها)
خرید بلیط هواپیما

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بالا