توديع و معارفه یک مدیر در خاموشي

توديع و معارفه یک مدیر در خاموشي
بابك دايي مدير كل جديد اقتصاد ودارايي فارس
  • در جريان توديع و معارفه مدير كل اقتصاد و دارايي استان فارس خاموشي برق سالن مشكل ساز شد به طوري كه مراسم در خاموشي كامل برگزار شد.

به گزارش راستين آنلاين از شيراز، صبح امروز مراسم توديع ومعارفه مدير كل جديد و قديم اداره كل اقتصاد و امور دارايي استان فارس در حالي برگزار شد كه خبرنگاران بدون دعوت در جلسه حاظر شده بودند كه البته اين تنها مشكل جلسه نبود بلكه آنچه كه مراسم را تحت الشعاع خود قرار داد قطع كامل برق سالن بود به طوري كه سخنرانان با استفاده از نور تلفن هاي همراه خود به ايراد سخن پرداختند.

محمد حسين مبشري بدون شك يكي از با سابقه ترين مديران استان فارس بود كه طول دوران خدمتش به حدود 12 سال مي رسيد و اكنون با رسيدن به دوران بازنشستگي مي رفت كه تنها خاطرات دوران مديريتش را به يادگار بگذارد و سكان را به دست مديري ديگر از تبار خود بدهد اما برگزاري مراسم در تاريكي به ياد ماندني ترين توديع و معارفه را به نام وي ثبت كرد و اين مدير كهنه كار مجبور شد آخرين سخنرانيش را در تاركي و زير نور تلفن همراه ايراد كند.

و اما بابك دايي مدير تازه نفسي كه قرار است بعد از اين عنوان مدير كل اقتصاد و دارايي فارس را به يدك بكشد هم حتما اولين روز آغاز بكارش را هيچگاه فراموش نخواهد كرد زيرا او نيز مجبور شد برنامه هايش را در تاريكي اعلام كند .

وي اولويت كارش را بر سه محور تقسيم بندي كرد و افزود: پيگيري بحث اقتصاد مقاومتي را به عنوان اولين اولويت خود دنبال مي كند، وبهبود محيط كسب و كار استان اولويت دومي است كه در برنامه درد، دايي تلاش براي جذب سرمايه گذاري خارجي را سومين اولويتي برشمرد كه پي مي گيرد.

اين مراسم اگر چه در تاريكي برگزار شد ولي اميد مي رود كه روزهاي روشني را در آينده براي اقتصاد استان فارس رقم بزند .

673 کلیک ها  یکشنبه, 16 خرداد 1395 21:04
این مورد را ارزیابی کنید
(3 رای‌ها)
خرید بلیط هواپیما

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بالا