رئیس ستاد همراهان تدبیر و امید فارس:

رئیس ستاد همراهان تدبیر و امید فارس:
جوادجمشیدی
  • رئیس ستاد همراهان تدبیر و امید فارس گفت: به تصمیم نمایندگان مجلس درانتخاب هیات رئیسه مجلس احترام می گذاریم.
به تصمیم نمایندگان مجلس احترام می گذاریم/هدف اصلی جلوگیری از تشکیل یک مجلس تندرو بود

به گزارش راستین آنلاین از شیراز،جوادجمشیدی که ظهر امروزیکشنبه در جمع خبرنگاران سخن می گفت،با بیان اینکه درطول مراحل مختلف انتخابات مجلس شورای اسلامی ،تمام هم و غم دلسوزان نظام تشکیل مجلسی در شان ملت ایران بوده است ،افزود:هدف اصلی جلوگیری از تشکیل یک مجلس تندرو بود واکنون شاکله مجلس دهم،حکایت ازتشکیل مجلسی منطقی،کارآمد وبه دور از رفتارهای هیجانی و سیاسی دارد.

وی حضور هوشمندانه مردم در انتخابات مجلس رامانع از شکل گیری مجلسی تندرودانست و افزود: شکست معنا‌دار تندروها در انتخابات مجلس شورای اسلامی ، تشکیل مجلسی با ترکیب متوازن از هر دو جناح کشور و اعتلای مشی اعتدال در خانه ملت را نوید می دهد.

وی با اشاره به اینکه محمدرضا عارف اولین نفری بودکه  پس از اعلام نتایج انتخابات هیات رئیسه به لاریجانی تبریک گفت،افزود:بروز و ظهور رفتارهایی از این دست نیز نوید شکل گیری مجلسی برپایه عقلانیت و اخلاق را به جامعه می دهد.

رئیس مجمع مشورتی توسعه استان فارس درادامه توجه به وضع معیشت مردم و اوضاع اقتصادی کشورراپراهمیت ترین موضوع برای دردستورکار قرار گرفتن در مجلس دهم دانست و افزود:با توجه فضای کنونی حاکم بر اقتصاد کشورکه میراث چند سال سوءمدیریت دردولت گذشته است، طبیعی است که بحث معیشت و اشتغال‌زایی باید در اولویت برنامه‌های مجلس دهم  قرار گیرد.

جمشیدی با ابرازامیدواری نسبت به همکاری و همراهی مجلس با دولت  افزود: آنچه مسلم است دولت یازدهم عزم خود را جزم کرده که خدماتی را به مردم ارائه دهد و برای تحقق این مهم هم نیاز به همدلی و همراهی دارد ضمن‌اینکه تاکید مقام معظم رهبری بر ضرورت همدلی و همزبانی بین مسئولان کشور بی‌جهت نبوده و طبیعی است که دولت برای تحقق اهداف خود باید از پشتوانه قوی مردمی برخوردار باشد که بخش مهم آن به همکاری مجلس برمی‌گردد.

رئیس ستادانتخاباتی حسن روحانی دراستان فارس با اشاره به توصیه های رهبرمعظم انقلاب به منتخبان مجلس،ابراز امیدواری کرد که این مجلس و نمایندگان آن ساده زیستی، پاکدستی، حضور پیوسته در جایگاه مسئولیت،تلاش برای تحقق مطالبات مردم  و ترجیح منافع ملی بر خواسته های شخصی و جناحی سرلوحه کار خود قرار دهد.

504 کلیک ها  شنبه, 08 خرداد 1395 17:06
این مورد را ارزیابی کنید
(3 رای‌ها)
خرید بلیط هواپیما

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بالا