دبير حزب اعتدال و توسعه استان فارس:

دبير حزب اعتدال و توسعه استان فارس:
سيد اعظم هاشمي
  • دبير حزب اعتدال و توسعه استان فارس گفت: در ايران احزاب از پايين به بالا ساخته نمي شوند بلكه با روي كار آمدن دولت هاي مختلف احزابي هم ساخته مي شوند كه با دولت ها نيز عمرشان به پايان مي رسد.
احزاب در ايران دولتي ساز هستند

به گزارش راستين آنلاين از شيراز، سيد اعظم هاشمي ظهر امروز دوشنبه 3 خرداد در نشست خبري حزب اعتدال و توسعه استان فارس با بيان اينكه، معمولا در ايران احزاب توسط دولت ها ساخته مي شوند، افزود: به همين دليل است كه عمر احزاب با دولت ها به پايان مي رسد .

وي ادامه داد: احزاب در كشور ما يا به شهرت تشكيل مي شوند ويا به قدرت و هيچ حزبي از اين فاعده مستثني نيست .

اين فعال سياسي از حزب كارگزاران سازندگي به عنوان مصداق اين قاعده نام برد، و گفت: اين حرزب در دولت سازندگي شكل گرفت و با به پايان رسيدن آدولت نيز عمرش تمام شد.

وي كه پيش از اين از اعضاي فعال و مسئولين حزب كارگزاران سازندگي محسوب مي شد، دليل گرايش به حزب اعتدال و توسعه را نزديكي تفكر هر دو حزب دانست و افزود: حزب اعتدال و توسعه به دليل قرابت فكري و رهبري مشترك و تركيب مشترك افراد در دو حزب جذابيت لازم را براي گايش به خود داشت.

هاشمي حزب اعتدال و وسعه را تنها حزبي دانست كه توسط دولت ساخته نشده است، و تاكيد كرد: اين حزب بدون تاثير پذيري از گرو هاي همراه حركت مي كند و خودش دولت مي سازد.

دبير حزب اعتدال و توسعه استان فارس با تاكيد بر اينكه مردم در چند سال اخير از تندروي ها چه از جانب اصلاح طلبان و چه از جانب اصول گرايان خسته شده اند، افزود: اين مهمترين دليل گرايش مردم به مشي اعتدال است زيرا مردم ديگر به دنبال شيشه شكستن و لاستيك آتش زدن نيستند.

هاشمي دليل اينكه بعضي از افراد خود را منتصب به حزب اعتدال و توسعه مي كنند، نشان از قدرتمندي اين حزب دانست و ادامه داد: در انتخابات اخير نيز بعضي براي اينكه بتوانند راي مردم را به دست بياورند در سخنراني ها و مصاحبه ها خود را به اين حزب منتصب مي كردند .

وي با معتدل خواندن مشي حزبش اعلام كرد: جامعه از حركت هاي راديكال و تند روي هاي چپ و راست خسته شده اند و مسير اعتدال را مي پسندند و دنبال مي كنند.

سيد اعظم هاشمي در خصوص ورود در بحث شوراها، با بيان اينكه،  براي در ليست شوراها افراد زيادي به ما مراجعه مي كنند، افزود: آنچه كه در بحث شورا ها برايمان مهم است توانمندي افراد است.

دبير حزب اعتدال و توسعه استان فارس،شرط حمايت حزب مطبوعش را از ليست هاو افراد براي حضور در شورا، اتفاق نظر سه جريان اصلاح طلب معتدل و اصول گراي معتدل واعتدال گرايان روي انان عنوان كرد، و تاكيد كرد: كه در بحث شورا ها بسيار جدي هستيم و افرادي كه شاخص هاي تعيين شده حزب را رعايت كنند و شرايط لازم را داشته باشند مورد حمايت قرار مي دهيم.

546 کلیک ها  یکشنبه, 02 خرداد 1395 06:09
این مورد را ارزیابی کنید
(8 رای‌ها)
خرید بلیط هواپیما

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بالا