نماینده ارومیه در مجلس:

نماینده ارومیه در مجلس:
عابدفتاحی
  • عابد فتاحی از سفرهای انتخاباتی زودهنگام برخی از سیاسیون اصولگرا انتقاد کرد.
وجودمدیران دولت سابق زنگ خطر بزرگی برای دولت بشمار می‌ِآید/دولت چرا کاری نمی کند که این خاطره تلخ از ذهن مردم از بین برود
نماینده ارومیه در مجلس درباره سفرهای انتخاباتی احمدی نژاد و جلیلی اظهار داشت: متاسفانه شاهد چنین اقداماتی که خارج از موعد مقرر است هستیم. به نظرم نمی‌توان به راحتی از این موضوع عبور کرد. دولت و شخص روحانی این اقدامات را در باید زیر نظر داشته باشند وگرنه مشخص نیست برایشان چه چیزی رقم خواهد خورد.
 
وی ادامه داد: روحانی نباید این حرکات را دست کم بگیرد و اگر دولت یازدهم تا حدودی از خودشان اقدامات مثبتی نشان ندهند احتمال برد تندروها افزایش خواهد یافت.
 
این نماینده تاکید کرد: بعد از این همه مدت از روی کار آمدن دولت یازدهم، خیلی از جاها همچنان مدیران دولت سابق وجود دارند که همین موضوع زنگ خطر بزرگی بشمار می‌ِآید. دولت چرا کاری نمی کند که این خاطره تلخ از ذهن مردم از بین برود.
 
فتاحی ادامه داد: ما نباید به باهوشی و تیزبینی سیاسی احمدی‌نژاد شک کنیم. وی می داند کجا و چه موقعی حرف و حدیثی بزند و از همه مهمتر دومیدان خوبی برای پرش از موانع سخت است که این موضوع مهمترین و خطرناکترین مسئله برای روحانی است.
 
وی تاکید کرد: پیروزی احمدی نژاد به عملکرد دولت بستگی دارد عملکردی که هر روز میگذرد بیشتر از قبل زیر ذره‌بین قرار می‌گیرد.
 
فتاحی درباره نقش اصولگرایان در انتخابات ریاست‌جمهوری سال‌ آینده گفت: این ماجرا خطرناک است، به دلیل اینکه؛ اصولگرایان در انتخابات 96 می‌خواهند انتقام 94 و هفت اسفند را بگیرند.
 
وی در پاسخ به این سوال که مهمترین مشکل دولت چیست گفت: دولت دو مشکل اساسی دارد اول اینکه؛ با مجلس ارتباط خوبی نداشت و بی‌توجه بی‌اهمیت به این قوه بود.  این حرف را کسی می‌زند که طرفدار دولت است و اصلاح‌طلب بشمار می‌آید  و دوم مسائل اقتصادی.
421 کلیک ها  دوشنبه, 27 ارديبهشت 1395 12:46
این مورد را ارزیابی کنید
(3 رای‌ها)
خرید بلیط هواپیما

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بالا