بیانیه سپاه فجر استان فارس به مناسبت هفته بسیج

بسیج؛ پدیده ی مبارکی است که اندیشه ی آن در فضای عطرآگین انقلاب اسلامی منتشر شد و امروز در سپهر عالم، طنین انداز شده است .
 

پدیده الهی بسیج نه تنها در «راه» است بلکه خودِ«راه»است . بسیج در این مسیر همواره سعی نموده است که عناصر خود را در تطبیق با اهداف و اصول والا و اعلای انقلاب اسلامی بداند و از طعن و کینه خنّاسان عالم نهراسد و دچار اندوه نگردد . عرصه ها، متنوع و متکثر است و بسیج به دلیل آنکه با اعتقاد راسخ و الهی خود به رفع نیاز و مساعدت می اندیشد با انعطاف حداکثری ، خویش را با هر ضرورت انقلاب اسلامی ،سازگار می نماید. میدان دفاع مقدس، میدان جهادسازندگی، میدان دفاع از حرم ، میدان حماسه 9دی ماه، میدان مقابله با شورش و شرارت،میدان علم و فن آوری ، میدان اردوی جهادی، میدان کمک مومنانه و ... بسیج ، مرد میدان است .

بسیج اهل ایستادگی است . بسیج اهل قیام در برابر دشمنان ملت ایران است . این اراده الهی نه تنها خستگی ناپذیر است بلکه دشمنان اسلام و انقلاب را نیز خسته کرده است . بسیج هر جا حضور می یابد به تعبیر فقیه – فیلسوف انقلاب اسلامی ؛ حضرت امام خامنه ای عزیز ، مایه امید دوستان و بیم دشمنان است . و این امری است که امروز برای اثبات آن نیاز به استدلال نیست سابقه درخشان بسیج خود گواه این «راه »است . ما این راه را با قوت در مسیر ولایت مطلقه فقیه با استعانت از خون شهیدان و به یاد خمینی کبیر(ره) ، بنیانگذار آن شجره طیبه و همه شهیدان ، آن رادمردان مرد روزگار با قوت و قدرت ادامه خواهیم داد و دوشادوش ملت عظیم الشان ملت ایران در هر عرصه ای تا رسیدن به قله های عزت و افتخار همراه خواهیم بود. به امید روزی که بسیج ملت بزرگ ایران به قیام جهانی موعود موجود(عج) متصل گردد. انشاءالله
انتهای پیام /  سپاه فجر استان فارس
آخرین ویرایش در پنج شنبه, 29 آبان 1399 13:47
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بالا