دوازدهمین شاکی ترامپ از هلسینکی آمد/«ملکۀ زيبايي» فنلاند، شاکي جديد اتهامات جنسي ترامپ

دوازدهمین شاکی ترامپ از هلسینکی آمد/«ملکۀ زيبايي» فنلاند، شاکي جديد اتهامات جنسي ترامپ
نيني لاکسونن
  • يني لاکسونن «ملکۀ زيبايي» پيشين فنلاند، دونالد ترامپ، نامزد جمهوري‌خواه انتخابات رياست‌جمهوري امريکا را به سوء استفاده جنسي متهم کرد.

راستین آنلاین «ملکۀ زيبايي» پيشين فنلاند، دوازدهمين زني است که دونالد ترامپ، نامزد جمهوري‌خواه انتخابات رياست‌جمهوري امريکا، را به سوء استفادۀ جنسي متهم کرده‌است.
نيني لاکسونن در گفتگو با روزنامۀ فنلاندي ايلتا-سانومات گفت وي در سال 2006 و هنگام برگزاري مراسمي از سوي ترامپ مورد آزار جنسي قرار گرفته‌است.
اين اتهامات عليه ترامپ در حالي مطرح شده‌است که وي 11 اتهام پيشين دربارۀ سوء‌استفادۀ جنسي را رد کرده‌است. ترامپ روز 24 مهر مدعي شد وي قرباني بزرگ‌ترين تخريب وجهۀ سياسي در تاريخ امريکاست و اين اتهامات بخشي از برنامه‌اي است که با هدف تخريب او صورت مي‌گيرد.
ستاد انتخاباتي ترامپ نيز در واکنش به اين گزارش‌ها با انتشار بيانيه‎اي تمامي اتهامات مطرح شده عليه اين نامزد انتخاباتي را رد و اعلام کرد اين گزارش‌‌ها با انگيزه‌هاي سياسي منتشر شده‌است.
همچنين چندي پيش واشنگتن پست فايلي ويدئويي منتشر کرد که در آن شنيده مي‌شود ترامپ صحبت‌هاي زشتي دربارۀ زنان و ارتباط با آن‌ها مطرح مي‌کند.
انتشار اين فايل، نه تنها موجب شد تا حمايت‌هاي مردمي از ترامپ کاهش يابد، بلکه خشم مقامات حزب جمهوري‌خواه امريکا را به دنبال داشت.

رسانه‌هاي آمريکايي ضد ترامپ
دونالد ترامپ‌ نامزد حزب جمهوري‌خواه در انتخابات رياست جمهوري آمريکا اعلام کرد تقريبا همه رسانه هاي آمريکايي (93 درصد) تلاش مي کنند به هر طريق ممکن وجهه وي را مخدوش کنند.
ترامپ در شبکه تلويزيوني فاکس نيوز گفت: « فکر مي کنم اکثر داستان‌هايي که رسانه‌ها مي‌نويسند، منفي است. حتي اگر داستان مثبتي در کار باشد، آنها همواره دنبال آن هستند که راهي پيدا کنند تا آن را منفي جلوه دهند.»
ظاهرا نامزد جمهوري خواهان به مطالعه اخير مرکز تحقيقات رسانه اي آمريکا اشاره مي کند که براساس آن، 91 درصد اخبار مربوط به ترامپ به موضوعات منفي مرتبط با وي مي پردازد.
به گزارش خبرگزاري اسپوتنيک، دونالد ترامپ گفت: « هر کاري کنند، هيچ فرقي براي من ندارد.»
اين ميلياردر آمريکايي همچنين اعلام کرد شبکه خبري « ان.بي.سي » با ضبط مکالمه وي با مجري برنامه « Access Hollywood Billy Bush »  در سال 2005 کاري غيرقانوني انجام داده بود.
پس از آنکه « واشنگتن پست » ضبط اين مکالمه را علني کرد، ترامپ در پيامي ويدئويي از زنان عذرخواهي کرد.

ترامپ: برنده انتخابات من هستم!
ترامپ گفت: در انتخابات رياست جمهوري آمريکا پيروز خواهم شد.
به گزارش خبرگزاري فرانسه؛ دونالد ترامپ نامزد حزب جمهوري‌خواه آمريکا در انتخابات رياست جمهوري اين کشور با رد نتايج نظرسنجي‌هاي اخير در اين کشور گفت وي برنده انتخابات خواهد بود.
ترامپ روز پنج‌شنبه در گفت و گو با حاميان خود در ايالت سرنوشت‌ساز اوهايو گفت « ما در حال بردن و پس گرفتن کاخ سفيد هستيم. »
وي تاکيد کرد همين حالا در انتخابات پيش است.
وي رسانه‌هاي آمريکا را متهم کرد از رقيب وي حمايت مي کنند.
اما وي گفت در ايالت هاي کاروليناي شمالي، آيووا، فلوريدا و اوهايو که نتايج نظرسنجي‌ها به نفع کلينتون هستند پيروز خواهد شد.
ترامپ کلينتون را يک دروغگوي بزرگ خواند و از مردم آمريکا خواست از خانه‌هاي خود بيرون بيايند و در راي‌گيري اوليه شرکت کنند.

ادعاي ترامپ: حمله کره شمالي به رايانامه هاي مقامات دموکرات
دونالد ترامپ نامزد جمهوريخواه انتخابات رياست جمهوري آمريکا اعلام کرد کره شمالي احتمالا در حمله سايبري به رايانامه هاي مقامات دموکرات آمريکا دست داشته است.
ترامپ اين اظهارات را در ميان هواداران خود در ايالت کاروليناي شمالي مطرح کرد و ادعاها را درباره نقش احتمالي روسيه در سازماندهي حملات سايبري به رايانامه ها با هدف کمک به وي در شکست دادن هيلاري کلينتون رقيب دموکرات خود در انتخابات رياست جمهوري هشتم نوامبر بي اساس خواند.
وي افزود : « من هيچ ارتباطي با روسيه نداريم و هر زمان که ويکيليکس اسنادي را در اين زمينه منتشر مي کند مسئله توطئه و تباني بين ترامپ و روسيه مطرح شود. »
به گزارش خبرگزاري يونهاپ از واشنگتن ، ترامپ گفت چه کسي به طور قطع مي تواند بگويد که روسيه در اين حمله سايبري دست داشته است. ممکن است کار روسيه يا کار چين باشد. چنانچه به خاطر داشته باشيد حمله به رايانامه هاي شرکت سوني پيکچرز توسط هکرهايي انجام شد که مظنون به همکاري با کره شمالي بودند و به جزئيات بيشتري در اين زمينه اشاره نکرد.
وي به حمله سايبري به شرکت سوني پيکچرز در اواخر سال 2014 ميلادي اشاره داشت که اداره تحقيقات فدرال آمريکا ، اف بي آي ، در آن زمان انگشت اتهام را به سوي کره شمالي نشانه گرفت و افزود اين حمله به دنبال آن انجام شد که شرکت سوني پيکچرز قصد داشت فيلم « مصاحبه » که به توطئه درباره ترور کيم جونگ اون رهبر کره شمالي مي پرداخت منتشر کند.

قرارداد پيشنهادي ترامپ به راي دهندگان آمريکايي
ترامپ بار ديگر گفت 75 درصد مردم آمريکا معتقدند که کشورشان در مسير نادرستي حرکت مي کند.
نامزد جمهوري خواهان در انتخابات رياست جمهوري آتي آمريکا در جمع طرفداران خود در ايالت اوهايو، با بيان اينکه 75 درصد مردم آمريکا معتقدند کشورشان در مسير نادرستي حرکت مي کند گفت: ما قصد داريم اين مسير را اصلاح کرده و کشورمان را مجددا به مسير درست برگردانيم.
ترامپ افزود: تيم کلينتون 675 هزار دلار به همسر معاون اف بي اي براي کنترل تحقيقات درباره سرور غيرقانوني وي پرداخته است لذا ما نيازمند آغاز مجدد تحقيقات در اين زمينه هستيم.
ترامپ اضافه کرد: اطلاعاتي که امروز و درست ساعاتي پيش منتشر شد خيلي افتضاح تر از آن چيزي است که شما تاکنون ديده ايد و آن اينکه ويکي ليکس اطلاعات بيشتري درباره اين که هيلاري کلينتون قصد فروش دفتر خود در وزارت خارجه را داشته، منتشر کرده است.
وي افزود: اگر بخت با او(هيلاري کلينتون) يار باشد دفتر رياست جمهوري را هم خواهد فروخت.
ترامپ گفت: من قرارداردي را به راي دهندگان آمريکايي پيشنهاد مي کنم که بر اساس آن به فساد در کشور پايان داده و دولت را به مردم باز گردانم.

وعده هاي هيلاري کلينتون به آمريکايي ها
براي اصلاح نظام ورشکسته مهاجرت در آمريکا به من رأي دهيد.
هيلاري کلينتون گفت شغل خوب و دستمزد خوب، تحصيل ارزان دانشجويان در خطر افتاده است، ما برنامه شغلي خوبي را پيشنهاد کرديم، اگر شما به اين مسئله اعتقاد داريد، بياييد و راي دهيد.
نامزد دموکرات ها در انتخابات رياست جمهوري آمريکا گفت: مناظره ها ثابت مي کند که من رئيس جمهور خواهم شد.
هيلاري کلينتون در نخستين پويش انتخاباتي به همراه ميشل اوباما در وينستون سيلم در کاروليناي شمالي گفت: من چهار ساعت و نيم با دونالد ترامپ مناظره کردم. اگر شما هر يک از اين مناظره ها را ديده باشيد، ثابت مي کند من رئيس جمهور خواهم شد.
هيلاري گفت: مهاجرت مشکلاتي دارد، اگر شما معتقديد ما بايد نظام ورشکسته خود را در اين زمينه اصلاح کنيم و به کساني که آمريکا را دوست دارند، شهروندي بدهيم، راي دهيد.
شما مي دانيد کيفيت ازدواج مشکلاتي دارد. اگر شما معتقديد هرکسي در آمريکا شايسته برخورد برابر است، در اين انتخابات شرکت کنيد و راي  دهيد.
کلينتون افزود: شغل خوب و دستمزد خوب در خطر است. ما برنامه شغلي خوبي را پيشنهاد کرديم. اگر شما به اين مسئله اعتقاد داريد، بياييد و راي دهيد.
دانشجويان بايد تحصيل دانشگاهي ارزان داشته باشند که در خطر افتاده است، اگر شما معتقديد همه بايد بتوانند به دانشگاه بروند و فارغ التحصيل شوند، در اين انتخابات راي دهيد.
هيلاري کلينتون در بخش ديگري از سخنانش گفت: ما مي دانيم زورگويي و قلدري مشکل واقعي در کلاس هاي درس ماست و معلمان به ما گزارش دادند اين انتخابات اين مسئله را بدتر کرده است. ما قصد داريم تلاش هاي جديد و گسترده اي را شروع کنيم تا به ايالت ها و جوامع، مدارس و خانواده ها براي پايان دادن به قلدري کمک کنيم. ما در کنار هم کار خواهيم کرد تا فضاي اينترنت،فضاي ايمن تر براي کودکان باشد.

گفتنی است يک نظرسنجي جديد که توسط شبکۀ سي‌ان‌بي‌سي امريکا انجام‌شده‌است نشان مي‌دهد هيلاري کلينتون با اختلاف 9 درصد آرا از ترامپ جلوتر است.
کمتر از دو هفته به برگزاري انتخابات رياست‌جمهوري امريکا در روز 8 نوامبر (18 آبان) مانده‌است.

562 کلیک ها  شنبه, 08 آبان 1395 07:52
این مورد را ارزیابی کنید
(5 رای‌ها)
خرید بلیط هواپیما

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بالا