رئیس مجمع جوانان سازمان همکاری اسلامی:

رئیس مجمع جوانان سازمان همکاری اسلامی:
الشاد اسکندر اف
  • رئیس مجمع جوانان سازمان همکاری اسلامی گفت: الگوی شهر «شیراز» به عنوان شهری که پیروان ادیان و مذاهب گوناگون در کمال آرامش و احترام کنار یکدیگر زندگی می کنند ، می تواند روشی مناسب برای تقریب ادیان و مذاهب مختلف دردنیا باشد.
الگوی «شیراز» می تواند روشی مناسب برای تقریب ادیان و مذاهب مختلف دردنیا باشد/

راستین آنلاین -الشاد اسکندر اف که شامگاه امروزجمعه  در دیدار با مدیرکل ورزش و جوانان استان فارس به عنوان نماینده تام الاختیار وزیر ورزش و جوانان جمهوری اسلامی ایران سخن می گفت،با اشاره به انتخاب و معرفی شیراز به عنوان پایتخت جوانان جهان اسلامی افزود:به توانایی جوانان ایرانی اعتقاد قلبی دارم.

وی با به نیکی یاد کردن ازسعدی ، حافظ ، ملاصدرا ودیگر بزرگان علم و ادب شهر شیراز، به نمایندگان جمهوری اسلامی ایران در اجلاس مجمع جوانان سازمان همکاری اسلامی توصیه کرد تا در برنامه های فرهنگی شهر شیراز به عنوان پایتخت جوانان جهان اسلام نقش این بزرگان علم و ادب جهان را پررنگ تر کنند.

اسکندر اف  شهر شیراز را شهری علمی ، ادبی ، مذهبی و دارای یک تمدن غنی برشمرد و گفت: شیراز می تواند در این یک سال ارتباطات دنیای اسلام را قوی تر کند و افراط گریهای دینی را کاهش دهد.

وی با خلاق،نخبه و باهوش خواندن جوانان ایرانی گفت:ایمان دارم که شیراز لیاقت داشتن عنوان پایتخت جوانان جهان اسلام را دارد.

اسکندراف در بخش دیگری ازصحبت هایش ،ایران را کشوری صاحب سبک در حوزه جوانان دانست و گفت:درفرصت به وجود آمده برای ایران و شهر شیراز به عنوان پایتخت جوانان جهان اسلام باید  کمک کرد تا کشورهایی که در حوزه جوانان  فعال نیستند را فعال کنیم.

رئیس مجمع جوانان سازمان همکاری اسلامی همچنین از سفر قریب الوقوع خود به شیراز خبر داد و گفت: در این سفر ضمن  ضمن دیدار با مسئولین استان فارس در خصوص  برنامه های یک سال آینده همفکری خواهیم کرد.

450 کلیک ها  جمعه, 16 مهر 1395 21:03
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)
خرید بلیط هواپیما

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بالا