داعشي ها بخاطر ازدواج با دختران نوجوان و بچه دار شدن پاداش مي گيرند!

داعشي ها بخاطر ازدواج با دختران نوجوان و بچه دار شدن پاداش مي گيرند!
ازدواج اعضای داعش با دختران نوجوان
  • يروهاي عراقي در مناطق آزاد شده استان الانبار اسناد مربوط به ازدواج اعضاي گروه تروريستي داعش با دختران نوجوان پيدا کردند.

اين اسناد و عقد نامه ها در شهر خلديه کشف شد که در سال 2015 ميلادي تنظيم شده است و اطلاعاتي درخصوص همسران عناصر داعش و کودکان آنها دارد.
با نگاهي به اين اسناد روشن مي شود که عناصر داعش نه تنها به علت باورهاي نادرست و غيراخلاقي خود بلکه به خاطر پول با دختران نوجوان ازدواج کرده اند.
به نوشته خبرگزاري اسپوتنيک، هريک از عناصر داعش براي ازدواج با دختران نوجوان 45 هزار دينار عراقي (37 دلار) و براي به دنيا آمدن هر بچه 15 هزار دينار عراقي (12 دلار) از سرکردگان خود پاداش دريافت مي کند.
يک منبع در ارتش عراق گفت: اين عقدنامه ها بعد از آزاد سازي شهر خلديه در کارت هاي حافظه پيدا شد. پيشتر عناصر داعش براي ازدواج با دختران نوجوان و گرفتن پول بيشتر با يکديگر به مسابقه مي پرداختند ولي درپي بحران اقتصادي داعش و شکست هاي نظامي اين گروه، پرداخت اينگونه پاداش ها قطع شد.
يکي از ساکنان شهر موصل عراق گفت: زنان داعش از بيش از شش ماه پيش وجوه وعده داده شده را دريافت نکرده اند و پرداخت پاداش به عناصر داعش نيز قطع شده است.

348 کلیک ها  شنبه, 20 شهریور 1395 04:09
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)
خرید بلیط هواپیما

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بالا