حمله مردی با تبر به گروهی در شهر کلن

  • مردی با تبر به چند مرد دیگر در یکی از محلات مرکزی شهر کلن حمله کرده است. یک نفر در این درگیری به شدت زخمی شده است. پلیس هنوز درحال تحقیق درباره انگیزه و هویت کسانی است که در این درگیری شرکت داشته‌اند.

به گزارش روزنامه "دی ولت" در ساعات اولیه صبح دوشنبه (۱۵ اوت/ ۲۵ مرداد) در محله مرکزی شهر کلن آلمان مردی با تبر به گروهی از مردان حمله کرده است. این روزنامه نوشته است که به دنبال این حمله چند گلوله نیز شلیک شده است. پلیس در حال تحقیق است و هنوز هیچ‌یک از این اطلاعات را تایید نکرده است. "دی ولت" نوشته است که پلیس هم‌چنان در حال پرس وجو از شاهدان عینی ماجراست.

روزنامه "اکسپرس" نیز نوشته است که حوالی ساعت چهار صبح یک مرد با تبر به گروهی مرد حمله کرده است. آن‌ها نیز متقابلا با چاقو از خود دفاع کرده‌‌اند. او سپس با اتوموبیل خود از محل درگیری گریخته است و مردهای دیگر به سوی اتوموبیل او شلیک کرده‌اند.

در این درگیری یک نفر به شدت زخمی شده است. به دلیل شدت جراحات این مرد، پلیس کمیسیونی برای رسیدگی به "قتل" تشکیل داده است. پلیس می‌گوید هنوز روشن نیست که آیا این دعوایی میان دربا‌ن‌های کلوپ‌های شبانه بوده یا خیر.

315 کلیک ها  دوشنبه, 25 مرداد 1395 16:09
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)
خرید بلیط هواپیما

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بالا